SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 4 - 5.11.2017

A mužstvo         Spořice -  SK Ervěnice - Jirkov    3 : 1 (1 : 0)

Ač jsme byli celý první poločas lepším mužstvem, nedokázali jsme se prosadit v koncovce a hlavně sólo Mostovoje patřilo k největším příležitostem první půle. Domácí v poslední minutě prvního poločasu po rohovém kopu Zvánovcem otevřeli brankový účet 1 : 0. Do druhé půle jsme vstoupili opět zakřiknutě a nedařila se nám hra ve středu hřiště, kde nás domácí přehrávali a hlavně Kopečný nám dělal velké starosti. V 65 minutě se po pěkné akci uvolnil a zvýšil na 2 : 0. Naše hra byla kostrbatá, ale přesto jsme měli dvě šance Mašlem a Mostovojem. Další okénko v naší obraně(a těch bylo až moc) využil Denis Dvořák v 77. minutě a zvyšoval na 3 : 0. Až v 87 minutě Šlachta se dokázal uvolnit a snížil na konečných 3 : 1.

Sestava: Zajíc, Kunz, Bystrý, Šlachta, Šefler, Mostovoj, Mašl, Ambroz, Horáček(60

B mužstvo       SK Ervěnice-Jirkov B - Černčice  3 : 3 (0 : 1)  p.k. 2 : 4

V závěru nervózní utkání ve kterém byli hostům vyloučení dva hráči. Naše branky vstřelil 3x Trojan. V pokutových kopech jsme opět zaváhali.

Starší dorost      Lovosice - SK Ervěnice - Jirkov        1 : 3 (0 : 0)

Ve druhém poločase jsme byli důraznější a zaslouženě vyhráli dvěma brankami Šamse a jednou Rusníka.

Mladší dorost    Lovosice - SK Ervěnice - Jirkov       3 : 8 (3 : 5)

Kluci rozstříleli domácí mužstvo a oplatilo jim minulou porážku. Branky vstřelili 3x Sečanský, 2x Poláček, 1x Karásek, M.Dzuriak a D.Pěnkava

Starší žáci          Bílina - Ervěnice/LoKo   0 : 0 (0 : 0) p.k. 8 : 9

V pěkném utkání branky nepadly a rozhodující bod jsme získali až v rozstřelu

Mladší žáci        Bílina - Mostecký FK ,,B       4 : 0  (2 : 0)

Byli jsme nedůrazní před brankou a v závěru dvakrát ještě inkasovali

Starší přípravka B     Březno - SK Ervěnice - Jirkov        8 : 8 p.k. 3 : 2                            V bojovném utkání jsme prohrávali 7 : 4, přesto kluci utkání otočili, ale domácí opět vyrovnali. V rozstřelu jsme prohráli, ale jinak moc pěkné!!

Program mistrovských utkání na 11 - 12.11.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 11.11. od 14 hodin na domácím hřišti s Kláštercem

B mužstvo -  hraje v sobotu 11.11. od 10 30 hodin ve Spořicích s Březeneckou

Starší a mladší dorost - hraje v sobotu 11.11. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti se sloučeným mužstvem Košťany/Oldřichov(vedoucím mužstvem soutěže)