Zápas KADAŇ - Ervěnice JIRKOV

08.09.2015 06:13

Utkání mělo od začátku šťávu, jen výkon rozhodčích neodpovídal úrovni utkání. Očekávaný nápor Kadaně jsme zmrazili už ve 4.minutě, když Král našel mladého Dvořáka a ten z hranice pokutového území prostřelil Turánka. Ve 23 minutě zaúřadoval hlavní rozhodčí a přísně nařídil pokutový kop za údajné vražení do soupeře, který Mikeš s přehledem proměnil 1 : 1. Ve 35. minutě opět trestný kop, který viděli jen rozhodčí z něhož centru Brychta otáčí na 2 : 1 pro domácí. Ve 37 minutě Bašek z 18 metrů  technickou střelou vymetl pravou šibenici. Do konce poločasu měli převahu domácí, ale k vedoucí brance přišli až ve druhé půli, kdy v 46 zaváhání Mašla využil Karban 3 : 2. Od tohoto momentu jsme převzali iniciativu a brankové příležitosti zahodili Bašek, Král, Proll i Braum. V 67 .minutě se ve vápně po rohovém kopu Mašla nejlépe zorientoval Braum a vyrovnal na 3 : 3. Domácí sice dvakrát zahrozili, ale obě těžké střely udržel Schwarz v náruči. V 83 minutě se předvedl opět rozhodčí, když přerušil hru údajné zranění domácích, kdy Braum se řítil do otevřeného prostoru Kadaně. Rozhodnutí přišlo v 91 minutě, když Mašl zahrál trestný kop na zadní tyč, kde Král míč vrátil na nabíhajícího Brauma a překvapení bylo na světě. 3 : 4. Výborně !!!!