Zápas muži Ervěnice-JIRKOV - SPOŘICE

15.09.2015 06:43

A mužstvo     SK Ervěnice  - Jirkov - Spořice      3 : 0  (2 : 0)

Před sobotním panovala mezi hráči drobná nervozita zda navážeme na dobrý výkon z utkání v Kadani. Utkání jsme začali iniciativně a hned ve druhé minutě Braum ve výhodné pozici branku Hanuše přestřelil. Hru jsme diktovali a za celý první poločas jsme hostům povolili jen dvě střely Eiselta a to jednu střelu z trestného kopu a jednou Schwarz střelu k tyči vyrazil. V 17. minutě se objevil Banovič zcela sám na malém vápně, ale Hanuš zázračně střelu vyrazil. Ve 25.minutě však poprvé kapituloval, když na rohový kop Mašla si naběhl Valčík a z blízka nedal Hanušovi šanci. Ve 45 minutě potvrdil velmi dobrý výkon Bašek, když po samostatném úniku zvýšil na 2 : 0. hned po rozehrávce druhého poločasu využil zaváhání obrany Spořic Král a zvýšil na 3 : 0. Od této chvíle jsme zodpovědně bránili výsledek a soupeře jsme pustili jen do střel z dálky. Naše obrana řízená zkušeným Čibenkou hrála bez chyb.  Z našich brejků zahrozil rychlý Král. Poprve obešel brankáře a  nestačil z úhlu dobře nahrát a podruhé trefil jen tyč soupeřovi branky. Po velmi dobrém výkonu jsme získali cenné body, když hosté poprvé v sezóně utrpěli ztrátu bodů. Pochvala patří celému mužstvu za bojovný a zodpovědný přístup. Hoši díky.

Sestava Schwarz, Mašl, Čibenka, Trávníček, Valčík, Vacula (76 Šlachta), Braum(35 Glas), Banovič, Dvořák(63 Proll), Bašek (83 Niš), Král