To je úplně jedno jaký sport děláš, pohyb a důraz je skoro u všech kolektivních sportů, pokud máš dispozice a je dobrá parta, tak jde vše snáz. Milan je pohodovej kluk a je úplně normální, na nic si nehraje a kluci ho berou, je v nejlepších letech a on ten fotbal bere jako takové příjemné zpestření v rámci utužení jeho kondice.

Hlasujte v sestavě 23.kola pro tři nominované hráče z Ervěnic.

Hledám slečnu pro Kóču, je to nutný.
PS: Začínají se mu líbit kluci!!

otázečka pro trenéra

Anonimus | 23.05.2015

Gratuluji k vítězství co říkáte na nepenaltu Ametiho a jak hodnotíte představení pana Kostourka ?

Re: otázečka pro trenéra

Penalta být neměla, hráč zasáhl míč, ale na druhou stranu 2 minuty před koncem za stavu 6:1 nemůže jít takhle do souboje, soupeř byl zády k braně a stačilo jen ustát a vytlačit z pokutového území.

fans Ervěnic | 23.05.2015

Dobrý den, gratuluji k vítězství..Jak byste hodnotil zápas a co říkáte na hokejistu Kostourka a jeho střelecké hody? A co na horkokrevného Ametiho, který dle mého oslabil mužstvo..díky fans

Zdravím, díky za podporu, zápas pěkný, bojovný a v 1.půli v celku vyrovnaný, ale pak jsme soupeře přehráli a rozhodla 2 branka v síti soupeře!
Milan je platný svým důrazem a přístupem ke sportu, přeci jenom zažil za svou karieru trochu jiné podmínky a pokud mu spoluhráči předloží a vypracují šance, tak je umí proměnit.
U Dritona na tom pracujeme 2 roky co jsem u týmu a jde to obtížně se těchto návyků zbavit, penalta když už byla odpískaná, tak měla být bez ŽK a neměli bychom co řešit, ale rozhodčí to nezvládl, tím ho nechci omlouvat.