15.kolo Ervěnice - Kryry muži

31.03.2014 08:34

A mužstvo -  VČSA Ervěnice   -  Havran Kryry      6 : 0 (4 : 0)

Ještě sice nemohli nastoupit Haviar a Zajak, ale tentokrát byl náš výborný výkon  okořeněn i brankami. V úvodu, sice i přes naší neustálou převahu, hosté dvakrát zahrozili, ale Schwarz byl na místě.Branky jsme se dočkali ve 25 minutě když po přiťuknutí Krále vysekl nůžky Mirga a Bartoš v brance byl bezmocný. Ve 28 minutě Jakub Národa dorazil vyraženou střelu Kubánka. Následně ve 36. minutě si centr z pravé strany pustil na prsa a střelou k tyči zvýšil na 3 : 0 Král. Účet prvního poločasu uzavřel opět Mirga, když centr Kubánka nasměroval počtvrté do sítě bezmocného Bartoše. Ve druhém poločase přišlo zaváhání naší obrany v 62 minutě, kdy hosté po zákroku Schwarze kopali pokutový kop, ale skvělý Schwarz míč vyrazil. Do konce zápasu se valil na branku hostů útok za útokem a hosté odolávali do 78 minuty, kdy po rohu Kubánka míč z první dopravil do sítě Honza Vaněk. V 86 minutě byl vyloučen zbytečně po druhé žluté kartě hostující hráč. Tečku za výborným výkonem udělal v 88 minutě Kubánek, když po samostatné akci upravil na konečných