16.kolo muži Duchcov - Ervěnice

07.04.2014 11:52

A mužstvo -  Duchcov  - VČSA Ervěnice       2 : 2 (2 : 1)   na pok. kopy 7 : 6

Nastupovali jsme proti soupeři, který v minulém kole prohrál v Obrnicích 6 : 0, ale na hřišti to nebylo znát a v prvních 30 minut to byla oťukávaná. Nikdo nechtěl udělat chybu a diváka probudila jen 20 minuta, kdy se individuálně prosadil Král, který uvolnil Kliera na malém vápně, ale ten netrefil branku. Ve 29 minutě opět Král se uvolnil na pravé straně, ideálně nahrál Vaňkovi, kterému domácí golman střelu ještě vyrazil a na dorážku Mirgy byl krátký    0 : 1. Od této chvíle se hrál fotbal nahoru dolu a ve 31. a ve 33. minutě při nás stálo štěstí, když domácí hráči dvakrát za sebou netrefili z blízka branku. Následně mohl ve 36. minutě zvýšit Kubánek,ale při střele prováhal nejlepší okamžik a střela byla sražena na roh. Ve 39 minutě Mirga z dobré pozice netrefil přímý volný kop a přišel trest ve 43 minutě po zbytečném faulu Mašla trefil Thank trestný kop přímo do šibenice. To nebylo vše a ve 45.minutě využil ideální přihrávku za naší obranu domácí útočník a do kabin jsme šli s jednobrankovým mankem. Vstup do druhého poločasu jsme měli impozantní a hned ve 47 minutě z blízka dorazil do sítě střelu Mirgy Jakub Národa. Dvacet minut jsme domácí nepouštěli do plynulé akce a promrhali minimálně tři dobré příležitosti. V závěru domácí nastřelili z blízka břevno naší branky a i když jsme byli fotbalovější remíza byla asi spravedlivá. Rozhodovaly opět pokutové kopy , v sedmé sérii zaváhal Velek a důležitý druhý bod jsme opět nezískali

Sestava – Mešek, Mašl, Hronek, Klier, Holub(58 Haviar) , Mirga(72 Velek) Vaněk(79 Zajak), Národa, Hlaváček(74 Ambroz ) , Kubánek, Král

Branky : Mirga 0:1 , Národa 2:2