17.kolo muži Ervěnice - Loko CV "B"

14.04.2014 08:27

VČSA Ervěnice – Loko Chomutov „B“  3:0 (0:0)

Celý týden bylo ve vzduchu cítit napětí ze sobotního důležitého utkání. Derby s Lokotkou je vždy vyhrocené a nikdo si nic nedaruje. Do utkání jsme vstupovali s dvěma změnami oproti minulému zápasu,  kdy na marodku přibyli Vaněk a Holub. Poprvé od jara nastoupil již uzdravený Haviar a tak oslabení nebylo tak veliké. Od první minuty bylo znát na našich hráčích drobná nervozita ale na utkání byli dobře koncentrováni a připraveni. Dobře zahráli oba beci  Zajak a  Mašl , kterému se našel nový post na levém okraji obrany a prospívá to celému mužstvu. Začátek byl z naší strany velmi nervózní s řadou nepřesných přihrávek, ale soupeř toho nevyužil. Ve 12 minutě se ve vápně uvolnil Král , po centru Mirgy  ale bohužel minul branku o pár centimetrů. Ve 23‘ se Král obtočil okolo obránce ale šložitě přihrál na zcela volného Mirgu, který  netrefil z první dobře míč. Opět vedle. Pravidlo nedáš dostaneš mohlo platit ve 26 minutě se dostal za naší obranu rychlonohý Vondráček ale ani on samostatný nájezd neproměnil. V zápětí opět hbitý Vondráček řešil špatně velmi dobrou příležitost. V závěru poločasu visela branka na vlásku kdy ve  38‘  Haviar tvrdě střílí, Plochý míč vyrazil na úplně volného Kubánka, ale ten v rozhodující chvíli podklouzl a opět se skóre nemění. Ve druhém poločase naše mužstvo zvýšilo obrátky a přišly i branky. V 51‘ po akci Kubánka se technickou střelou do šibenice trefil Král. V 68 minutě mohlo být vyrovnáno, ale Schwarz chytil Vondráčkovi opět samostatný nájezd. Posledních 20 minut byl ve znamení koncertu našeho mužstva. V 71‘ prošel přes tři hráče Haviar a střelou bodlem nedal Plochýmu žádnou šanci. V 79‘ Kubánek tvrdou křížnou střelou zvýšil na 3 : 0 a zvýšit mohl jak Velek z blízka tak Kubánek, který po samostatném nájezdu přestřelil branku. Utkání sledovalo 120 spokojených diváků. Fotbal se musel líbit. Bojovnost se vyplatila.

Sestava – Schwarz, Zajak, Hronek, Klier, Mašl , Mirga(46 Velek), Haviar Národa, Hlaváček(78 Ambroz ) , Kubánek, Král(74 Šroub)

Branky : 51‘ Král 1:0 , 71‘ Haviar 2:0, 79‘ Kubánek 3:0