Zatec - VČSA Ervěnice

Výsledek:     3:3      3:4 NPK

Střelci branek:Navrátil,Hamouz,Sečanský

Hodnocení:

Velice těžký zápas,ale přesně takový,jaký jsme očekávali.Domácí postavili 5 hráčů z Mostu a byl to velice zajímavý a vyrovnaný duel.V prvním poločase jsme byly horší,ale přesto poločas skončil 1:1.Ve druhém poločase jsme soupeři doslova darovali dva góly a soupeř vedl ve 32 minutě 3:1.Kluci to ovšem nevzdávali a dokázali v rozmezí tří minut od 48 do 50 minuty vyrovnat.Zápas se přeléval ze strany na stranu,mělo to náboj a spád a mohl vyhrávat kdokoliv.Zápas ovšem dospěl až do penaltového rozstřelu,kdy jsme měli větší štěstí než zápas minulý a vyhráli jsme 4:3 po penaltách.
Klukům patří pochvala za to,že zápas nevzdávali i za nepříznivého stavu a dokázali ho vyrovnat.
Žatečtí kluci ukázali svou kvalitu a pokud pokaždé budou doma hrát v tomto složení jako proti nám,žádný ze souoeřů to nebude mít v Žatci lehké.
Poměr střel byl 18:17 v náš prospěch,což opět vypovídá o vyrovnaném utkání a spravedlivé remíze po 60-ti minutách.