Muži Ledvice - Ervěnice JIRKOV

24.08.2015 08:30

SK Ledvice - SK Ervěnice - JIRKOV  2:0 (0:0)

A je to tady. Nová sezona ročník 2015-2016. Do sezóny vstupujeme s novým trenérem Miroslavem Pavlovem.  První kolo zajíždíme na hřiště soupeře a to do Ledvic. Opět začínáme s nekompletní sestavou jako konec loňské sezóny. Chybí Bašek, Vacula, Národa (nemoc), Glas (práce), Král (os.důvody). Z loňské sezóny vypadly – Prokop (hostování Litvínov), Hronek (hostování Anglie), Kostourek (práce Anglie), Mirga (přestup Německo), Haviár (ukončení činnosti). Zde je vidět jak se mění neustále sestava. Teď je práce na novém trenérovi dát do hromady nový tým. Jednoduché to ale mít nebude. Pevně věříme, že se mu to podaří a pojedeme od zápasu k zápasu se stále se zlepšujícími výkony. Ledvice v loňském ročníku obsadili spodní hranice tabulky a přes letní přestávku vsadili převážně na mladé hráče a čas ukáže, zda to přinese ovoce. Zápas začal netradičně v 10:00 hod a už po 2 min. jsme mohli prohrávat nebýt pohotového zákroku Schwarze, který vyškrábl tečovanou hlavičku po rohovém kopu. To naznačilo, že obrané standartky nebudou náš chleba. V 9´ se opět vyznamenal Schwarz kdy po chybě mladého Šlachty z blízka, vychytal ledvického útočníka. Hra se vyrovnává a začínáme se dostávat do hry. Střela Banoviče v 25 min. těsně nad. Ve 39 min. přichází naše největší šance v 1.polačasu kdy po rychlé akci na pravé straně po ose Niš vysouvá po křídle Banoviče a ten předkládá na malé vápno Braumovi ten trestuhodně přestřeluje. Poločas 0:0. Druhý poločas začíná naší převahou. V 52‘ se Braum po vysunutí Mašla dostává do uniku mezi obranu a ocitá se před brankařem ale opět netrefuje ideálně a míč je z tečován pouze na roh. Na hřiště přichází mladý Dvořák a hned po dvou minutách je ve velké šanci ale střelou z blízka trefuje pouze domácího brankaře. Zdá se, že zápas máme ve svých rukou ale po špatné rozehrávce Hlaváčka 64‘ na středu hřiště dochází ke střele a Schwarz míč vyráží na roh. První roh, druhý roh a při třetím rohu Čibenka netrefuje míč při odkopu a na zadní tyči doklepává osamocený hráč  46‘ Broskovič 1:0. Laciný gól. Snažíme se o vyrovnání, máme tlak ale gól nepřichází. Největší příležitost je po zahrání trestného kopu kdy Mašl ideálně zakroutí míč na hlavy nabíhajících hráčů ale Kuka v brance zakouzlil a míč vyrazil z brankové čáry na roh. Už se tlačíme do útoku skoro všichni a to se nám stává osudným. V 88 min Haváček ztrácí míč na hranici velkého vápna soupeře. Míč je nakopnutý na naší půlku a z rychlého brejku Novák nedává Schwarzovi žádnou šanci 2:0. Je konec utkání. Body domů nepřivážíme ale minimálně bod jsme si zasloužili. Sezóna je před námi a příštím soupeřem bude Lounské B tak jste všichni srdečně zvány.