Neskutečný zvrat - A muži Postoloprty - VČSA Ervěnice

11.11.2014 06:26

A mužstvo –  Postoloprty - VČSA Ervěnice    3 : 5  (3 : 1)

Fotbal na který se musíme těšit. Měl všechno. Atmosféru, nasazení hodně branek a pro nás šťastný konec. Utkání začalo dvěma tvrdými zákroky na Krále a Šístka, které rozhodčí nepotrestal žlutými kartami. V 6. Minutě po rohu si srazil Lukáš Šístek míč hlavou do vlastní branky 1 : 0. Již v 8.minutě si nechal za sebou útočníka Jakub Národa a domácí šli do vedení 2 : 0. Během 30 minut jsme měli 4 velkéh příležitostí na vstřelení branky, ale vždy střely Ametiho zlikvidoval domácí brankář. Vrcholem všeho bylo nastřelené břevno Trávníčkem a šance Král s Banovičem které postupovali na jednoho domácího obránce a Král místo přihrávky na Banoviče, který by dával do prázdné, radši zbrkle vystělil vedle!!!! V 37. Minutě byl ve vápně podražen aktivní Ameti a Král z p.kopu snížil na 2 : 1. Ve 43 minutě domácí kopali trestný kop z 20 metrů a Schwarz lovil míč ze sítě po třetí 3 : 1. Ve 45 minutě byl po druhé žluté vyloučen domácí obránce. Druhý poločas začal naším velkým náporem a měli jsme opět dvě brankové příležitosti (Haviár a Král), V 54. minutě po našem zaváhání v obraně běžel domácí hráč sám na branku, vyběhnuvší Schwarz uklouzl, podrazil protihráče což hlavní rozhodčí posoudil jako podražení a následovala  ČK. Přesto jsme měli velký tlak a opět, přestože jsme se do šancí dostávali nic se neujalo. V 68 minutě přišel rozhodující moment, kdy Janda vytáhl zákrok skokem pod nohy domácího útočníka a z protiútoku Haviár konečně snížil na 2 : 3. V 73 minutě byl Haviár podražen brankářem v pokutovém území, ale píšťalka zůstala němá. V 80 minutě obstřelil Banovič brankáře po ideální přihrávce Haviára a vyrovnal na 3 : 3. O dvě minuty později vnikl Národa do vápna, kde byl faulován a Král z penalty nás poslal do vedení 3 : 4. V 88 minutě utekl obraně Haviár a když nezištně přirál Královi, tak ten neměl problém zvýšit na 3 : 5. V závěru ještě Král v tutovce selhal a vzápětí měl jít za ruku mimo pokutové území domácí golman, ale rozhodčí opět nic. Nám to však nevadilo, protože tři body byly doma. Dobrá práce hoši.

Sestava  - Schwarz –  Národa, , Šístek (46 Hronek), Trávníček (65 Václav Holub) , T. Holub, Mirga, , Banovič,  Haviár,  Mašl (Šroub), Král(89 Špicar), Ameti (54 Janda)