Přípravné utkání muži - Ervěnice - Strupčice

01.02.2014 21:24

Ervěnice – Strupčice   3:0 (1:0)

V pátek 31.1.2014 se odehrálo první přípravné utkání v tomto roce. Soupeřem bylo mužstvo ze Strupčic a na pohled to nebylo vůbec špatné utkání. Hosté přijeli v plné síle a předváděli poměrné tvrdý ale férový fotbal. V prvních 20.minutách jsme soupeře přitlačili na jeho půli a několikrát jsme nebezpečně zahrozili pohlednými akcemi. Potom se hra vyrovnala a byl to boj o každý míč převážně uprostřed hrací plochy.  Do 1.poločasu jsme stačili jednou skórovat ze střely z dálky kterou na branku vyslal Tomáš Klír. Poločas 1:0. Do druhé půle jsme nastoupily s několika změnami a hned to bylo znát na herním projevu. Hostující tým pomalu odpadával a bylo vidět, že toho moc prozatím nenatrénovali. V 73 minutě se krásně z velkého vápna trefil Honza Král a 10 minut na to po rohovém kopu a následným závaru se podruhé v utkání trefil Tomáš Klír. Ten samí hráč měl možnost v 87.min kopat pokutový kop, který trestuhodně zahráli společně s dobře hrajícím Davidem Haviarem na krátko a následně branky z toho docíleno nebylo. V utkání nastoupilo několik nových a staronových hráčů, kteří mile překvapili. Utkání hodnotím dobrým dojmem a dobrou předvedenou hrou. BrankářSchwarz několika zákroky podržel svoje můžstvo a byl vyhodnocen nejlepším hráčem utkání.

Sestava :

1.pol. : Schwarz – Holek, Klír, Hronek, Ambroz, Holub, Národa, Hlaváček, Mašl, Král, Kubánek

2.pol.: Schwarz – Velek, Gusta, Klír, Ambroz, Molnár, Národa, Haviar, Šujan, Král, Kubánek

Tréner : Josef Šroub

Branky : 40 min. Klír ; 73 min. Král; 80 min. Klír