Přípravné utkání muži Ervěnice - Udlice

10.02.2014 13:42

VČSA ERVĚNICE – SOKOL UDLICE  6:1  (3:0)

Další přípravný zápas A mužstva byl sehraný v sobotu 8.2.2014 a opět hodnotím utkání co do hodnocení  diváka velice pohledné. Na UMT do Jirkova přijelo mužstvo z Udlic. Soupeř tentokrát z nižší soutěže 1.B tř. ale soupeř velice vyrovnaný.  Mužstvo poměrně mladé bojovné ale trochu nedisciplinované. V prvním poločase jsme nastoupili v pozměněné sestavě oproti minulému zápasu ale nasazení a předvedená hra byla na slušné úrovni.  Od 1.min utkání jsme se snažili preferovat zodpovědné pojetí hry s tím, že útočníci byli kvalitně podporováni zálohou co do tlaku soupeře a z toho plynuli naše šance. Nejdříve se zastřelovali z dálky Klier, Ameti a následně v 11 min po krásné kombinaci Ameti, Klier,Mašl a střelec gólu Král stav 1:0. Druhý gól jsme vstřelili po několika neproměněných tutových možností až v závěru poločasu a to ze standardní situace, kdy po přetaženém rohu, který zahrával Mašl a následném přiklepnutí hlavou Ametiho vše prostřelil skórující Klír 2:0. Hned po rozehrání jsme opět vytvořili tlak na Udlickou obranu, kdy se míč dostal k hostujícímu golmanovi. Ten uchopil míč do ruky a provedl výkop tak, že míč vykopl na prostředek středového kruhu, kde stál dobře hrající Haviar a po rychlém zpracování přehodil vyběhlého golmana ze 40 metrů. Krásná branka 41.min 3:0. V druhém poločase do hry nastoupil již uzdravený Zajak, který svým pohybem do předu oživil útočnou hru. Další branka padla v 75.min po krásné  přihrávce ala Messi, kterou vybídl ke skórování Hlaváček Krále a ten se střelou podél brankáře nemýlil  4:0. Na 5:0 po akci Mašl, Valčík se perfektně prosadil Hlaváček a na 6:0 po přihrávce Mášla se podruhé v utkání prosadil Klier. V závěru jsme neudrželi čisté konto a po ztrátě míče ve středu hřiště přišlo potrestání v podobě úpravy výsledku na 6:1. Pochvala za nasazení a předvedenou hru patří všem našim hráčů zejména však Klier, Haviar, Král a Mašl patřili k těm který svým výkonem potěšili přihlížející diváky předvedenou hrou.

Sestava 1.poločas : Schwarz – Valčík, Hronek, Klier, Ambroz, Hlaváček, Haviar, Národa, Mašl, Ameti, Král

Sestava 2.poločas : Schwarz – Trojan, Hronek, Klier, Ambroz, Zajak, Hlaváček, Haviar, Národa, Ameti, Král.

Branky : 11 a 67.min Král ; 40 a 80.min Klier, 41.min Haviár, 75.min Hlaváček