Žižkova 1399,
431 11 Jirkov

Výsledky z 25 a 26.8.2018

A mužstvo       Ervěnice - Postoloprty       4 : 2 (1 : 1)

První zápas sezóny jsme začaly aktivně, ale jen neproměněné šance mohli za vedení pouze 1:0. Branku
vstřelil ve 23 minutě Macko. Hosté po naší hrubé chybě vyrovnali v 31minutě na 1:1. Branku vstřelil Biely. V druhém poločase po brankách v 53 a 57 minutě vstřelil opět Macko. Jeho hattrick nás uklidnil a v 70 minutě
přidal na 4:1 Král. Hosté už jen odpověděli v 90 minutě Holečkem na konečných 4:2

Sestava - Červenka, Šlachta(79. Bystrý), Campr, Vytrhlík , Šefler, Proll (82.Schwarz), Mašl, Ambroz, Mostovoj, Macko(70.Niš), Král

Podbořany - Domoušice   2 : 3p.

B mužstvo -  Lom - Ervěnice B     0 : 2 (0 : 1)

Výborný vstup do soutěže, naše branky vstřelil Císař, Niš

Starší dorost      Varnsdorf - Ervěnice    3 : 0 (0 : 0)

První zápas našich dorostenců v divizi dorostu. Na úvod prohra s favoritem soutěže

Mladší dorost    Varnsdorf - Ervěnice   1 : 4 (0 : 3)

Branky Falt, Prošek, Sečanský, Lev

Program mistrovských utkání na 29.8. 2018

Starší a mladší dorost - hraje ve středu 29.8. od 15:15 resp 17:30 v Sokolově. Odjezd ve 13:15

Starší a mladší žáci - Kadaň bude hostit zápas pouze mladších žáků od 17:45.Odjezd v 16:45. Zápas starších žáků je odložen na 12.9 od 17 hodin.

Program mistrovských utkání na 1.9. - 2.9. 2018

A mužstvo - hraje v sobotu 1.9. od 10 hodin v Březně

B mužstvo- hraje v neděli 2.9. od 17 hodin na domácím hřišti s Braňany

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 2.9. od 10 15 resp 12 30 hraje na domácím hřišti s mužstvem Chomutova.

Starší a mladší žáci - hrají v sobotu 1.9 od 10 hodin resp 11:45 v Krupce. Odjezd je v 8:15 hodin

Starší přípravka A  ročník 2009 - hrají v sobotu 1.9 od 9:15 na hřišti Vilémova

Starší přípravka B  ročník 2008 - hrají v neděli 2.9 od 10 hodin doma s Kláštercem

Mladší přípravka A ročník 2010 - hrají v sobotu 1.9 od 10 hodin doma s Chomutovem A

Mladší přípravka B ročník 2011 - hrají v sobotu 1.9 od 10 hodin doma s SK Strupčice