Žižkova 1399,
431 11 Jirkov

Výsledky z 5 a 6.5.2018

A mužstvo       Ervěnice -  Vroutek      0 : 4 (0 : 2)

Jednou to asi muselo přijít. I přes slibný začátek, kdy Mostovoj hned z první akce po přihrávce Macka vstřelil branku, která pro údajný ofsajd nebyla uznána(hodně sporný moment) . Následně si hosté vytvořili tři dobré příležitosti, ale Zajíce nepřekonali. Branku jsme inkasovali v 16.minutě po nesprávně nařízeném rohovém kopu, kdy nás zaskočil volně hlavičkující Pelikán 0 : 1. Ve 21 minutě měl vyrovnání na kopačce Mašl, ale těsně minul pravý roh branky. Ve 39.minutě nás po naší špatné rozehrávce potrestal Chroust křížnou střelou k pravé tyči 0 : 2. Druhý poločas byl hrán sice neustále na polovině Vroutku, ale inkasovali jsme v 52.minutě, po chybné rozehrávce a rychlém brejku , z kopačky Šimona 0 : 3. Když však neproměnil Macko samostatný nájezd a následně Král selhal  v tutovce a hlavou mířil vedle, přišel trest,. Naši se hnali dopředu a hosté v 86 minutě šli sami na branku,
Zajíc hostujícího hráče fauloval a musel do sprchy. V závěru v 89.minutě ještě střídajícího Schwarze prostřelil Kukla.

Tentokrát se však nemůžeme vymlouvat na nepřesný výkon rozhodčích, ale v soubojích jsme byli méně důrazní a hosté si vítězství za svůj výkon zasloužili.

Sestava -  Zajíc, J.Národa, Campr, Trávníček, Šefler(46 Niš), Dvořák, Mašl, Šlachta(77 Kocour), Mostovoj(87 Schwarz), Macko, Král

B mužstvo
-  Ervěnice B - Chlumčany     0 : 2 (0 : 0)

Starší dorost      Bílina - Ervěnice             5 : 2 (1 : 1)

Naše branky vstřelili Martin Dzuriak a Karásek

Mladší dorost    Bílina - Ervěnice             5 : 4 (3 : 4)

Ač jsme vedli 1 : 4 odešli jsme poraženi. Branky vstřelili 2x Votruba, 1x Lev a Petr

LoKo/Ervěnice - Mostecký FK   30 : 1

Za účasti 10 mužstev se na našem hřišti uskutečnil 8.5. turnaj pro ročník 2009 a ml., ve kterém naši kluci zvítězili bez ztráty kytičky před mužstvy Rakovníka a Bíliny. Naše B mužstvo skončilo na sedmém místě.

B mužstvo -  hraje derby v sobotu 12.5. od 13 30 v Březenci s 1.SK Jirkov

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 13.5. od 10 15 resp 12 30 na domácím hřišti s Krupkou

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 13.5. od 10 resp 12 hodin v Děčíně. Odjezd od hřiště v 7:45.

Starší přípravka A - hraje satelit v sobotu 12.5. v Bystřanech od 9 hodin s mužstvy Teplic a Litoměřicka. Odjezd od hřiště v 7:30.

Starší přípravka B - hraje ve čtvrtek 10.5. od 17 hodin na domácím hřišti se Spořicemi a v neděli 13.5. od 11 hodin ve Strupčicích

Mladší přípravka A - hraje satelit v sobotu 12.5. od 11 resp 13 hodin v Bystřanech s mužstvy Teplic, Mosteckým FK modří a Litoměřicka

Mladší přípravka B - hraje v sobotu 12.5. od  9 hodin v Kadani s místním A mužstvem