Žižkova 1399,
431 11 Jirkov

Výsledky z 12 a 13.5.2018

A mužstvo       Ervěnice  -  Domoušice     3 : 1 (0 : 0)

Kluci odčinili prohru z minulého kola výborným výkonem proti druhému mužstvu tabulky. Od začátku hráli trpělivě a nepouštěli nebezpečné hroty Exnera s Uhlíkem do překvapivých rychlých akcí. I přes řadu našich dobře se rozvíjejících akcích skončil poločas bez branek. V 55. minutě zahrával Campr trestný kop po
faulu na Macka a technickou střelou nedal brankáři hostí šanci 1 : 0. Jenomže hned za dvě minuty, specialista na trestné kopy, hostující Bartko, předvedl tentýž kousek na druhé straně     1 : 1. V 60 minutě předvedl Campr divákům opět krásně zakroucený trestný kop, ale brankář hostí konečky prstů střelu vytáhl na břevno. V 66 minutě vytáhl perfektní zákrok brankář Červenka proti Exnerově střele. V zápětí hosté sice branku vstřelili, ale pro ofsajd neplatila. Závěr utkání už byl v naší režii. Macko vysunul Krále a ten z hranice velkého čtverce
trefil levačkou šibenici 2 : 1. V 86.minutě založil nejhezčí akci utkání Šlachta, přešel přes tři hráče, vysunul do pravé strany střídajícího Niše a ten nádherně stříleným centrem našel Krále, který skluzem střelecky utkání
uzavřel     3 : 1. V pěkném utkání podali všichni aktéři dobré výkony, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon Ambroze,
který pro pracovní vytížení v minulé sestavě chyběl a výkon Trávníčka, který předvedl hodně tvrdých soubojů hlavně s bijcem Exnerem.

Sestava - Červenka, Šlachta, Campr, Trávníček, J.Národa, Dvořák, Ambroz, Mašl, Mostovoj(67 Emmer),

Spořice - Ledvice   1 : 2

B mužstvo  -  1.SK Jirkov - Ervěnice B      2 : 4 (0 : 1)

V důležitém utkání v boji o záchranu se zaskvěli čtyři dorostenci. Naše branky vstřelili 2 x Gulyas, 1 x Schwarz a Pavel Pěnkava

Starší dorost      Ervěnice - Krupka             6 : 2 (4 : 2)

Naše branky vstřelili 3 x Gažo, 1 x Daniel, P. Pěnkava a J. Tancoš

Mladší dorost    Ervěnice - Krupka             2 : 3 (1 : 3)

Naše branky J. Tancoš a N.Tancoš

Starší žáci      Děčín - Ervěnice/LoKo    6 : 2 (3 : 2)

Naše branky Lev a Matoušek

Mladší žáci    Děčín - Ervěnice/LoKo    15 : 0 (8 : 0)

Kadaň A - Ervěnice    20 : 3 (12: 0)

Musíme pochválit výkony a výsledky všech našich přípravek  !!!

Program mistrovských utkání na 19.5. - 20.5.2018

A mužstvo - hraje v sobotu 19.5. od 17 hodin v Postoloprtech

B mužstvo -  hraje v neděli 20.5. na domácím hřišti od 17 hodin s SKP Kadaň

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 20.5. od 10 00 resp 12 15 v Mostě s místním ,,C" mužstvem. Odjezd autobusu je v 8 45

Starší a mladší žáci - hrají ve středu 23.5. od 17 resp 18 45 hodin na domácím hřišti s mužstvem Štětí

Starší přípravka A - hraje satelit v neděli 20.5. na domácím hřišti od 9 resp 11 30 s mužstvy Loun/Bílina, SK Roudnice a FK Litvínov

Starší přípravka B - hraje v úterý 15.5. od 17 hodin na domácím hřišti s Březnem a v sobotu 19.5. na domácím hřišti od 10 hodin s Bečovem

Mladší přípravka A - hraje satelit v neděli 20.5. od 10 resp 12 00 v Litoměřicích s mužstvy Litoměřicka, Roudnice a Děčína. Odjezd je stanoven na 8 15

Mladší přípravka B - hraje v sobotu 19.5. od  10 hodin  na domácím hřišti s mužstvem Kadaně B