Výsledky z 26 a 27.5.2018

A mužstvo       Podbořany - Ervěnice       2 : 1 (2 : 1)

Sestava - Zajíc,
J.Národa, Campr, Trávníček, Šlachta, Mostovoj, Ambroz, Mašl, Dvořák(74 Emmer), Macko, Král

V pěkném utkání, kde mohlo padnout daleko víc branek jsme měli skvělý úvod. Ve 3.minutě si naběhl
Macko na prudký centr Dvořáka a lehce nadzvedl míč přes padajícího domácího brankáře 0 : 1. V 8.minutě Dvořák v dobré pozici pálil mimo branku a když Macko v 10.minutě trefil technickou střelou jen břevno, přišel trest ve 12.minutě. Po pravé straně prošel domácí hráč a našel na zadní tyči zkušeného matadora Frantu Kováče a bylo vyrovnáno 1 : 1. Domácí rychlými akcemi rozebírali naší obranu a ve 35 minutě Milan Kováč otočil skóre pro domácí střelou po zemi 2 . 1. Ve druhém poločase domácí zahrozili dvakrát, ale Zajíc
byl na místě. Jinak se odehrál skoro celý poločas na polovině domácích , ale hlavně Král nechal střelecké umění asi doma a dvakrát selhal ve vyložených šancích a když ani Dvořák s Mackem své střely nepropasírovali do domácí sítě, odešli jsme poraženi. Přes porážku však musíme kluky pochválit za předvedenou hru a své věrné fanoušky určitě nezklamali. Proti silnějším mužstvům si nemůžeme dovolit tolik šancí neproměnit, když chceme vyhrát.

B mužstvo -  Ervěnice B - Obrnice     3 : 3 (0 : 3)  p.k. 4 : 3

V závěru se kluci nesmířili s porážkou a i přes vedení o tři branky vedoucího mužstva soutěže jsme dokázali v 88 minutě zásluhou Nedvědovi hlavičky vyrovnat. V 75 minutě vstřelil naš první gól Niš a v 78 minutě proměnil své sólo Trávníček. V penaltovém rozstřelu jsme byli i přes dvě úvodní selhání, úspěšnější

Starší dorost     Lovosice -  Ervěnice              0 : 3 (0 : 1)

Branky 2 x Daniel a  1 x Gulyas

Mladší dorost   Lovosice - Ervěnice              6 : 5 (3 : 3)

V přestřelce jsme závěr nezvládli a odešli poražení. Naše branky vstřelili P. Pěnkava, Nedvěd, Lev, Sečanský a Petr

Starší žáci      Ervěnice/LoKo - Štětí   3 : 2 (1 : 1)

Branky - Lev, Kostelej a Lebduška

Krupka - Ervěnice      2 : 3 (0 : 1)

Branky - 2 x Matoušek, Kostelej

Mladší žáci    Ervěnice/LoKo - Štětí   3 : 6 (0 : 1)

Branky 2 x Nguen a 1 x Marek

Krupka - Ervěnice       9 : 2 (4 : 0)

Branky Pastyřík a Nguen

Starší přípravky A - volný termín

Starší přípravky B     Klášterec - Ervěnice   3 : 5 (2 : 3)

Branky 4 x Vlach a 1 x Karpíšek

Mladší přípravky A - volný termín

Mladší přípravky B  - Náš ročník 2011 se zúčastnil turnaje v Mostě, kde za účasti sedmi mužstev skončil na pěkném druhém místě za Mostem s nímž prohráli kluci 2 : 6. Jinak s Mostem bílí, kteří skončili třetí zvítězili 7 : 3, Most modří porazili 4 : 3, nad Louny zvítězili 7 : 3, S Chomutovem vyhráli 6 : 0 a s Chomutovem červení remizovali 3 : 3.

Program mistrovských utkání na 2.6. -
3.6.2018

A mužstvo - hraje v sobotu 2.6. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Spořic

B mužstvo -  hraje v neděli 3.6. od 17 hodin v Černčicích

Starší a mladší dorost - hraje v sobotu 2.6. od 10 15 resp 12 30 hraje na domácím hřišti s mužstvem Košťan/Oldřichov

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 3.6. na domácím hřišti od 10 resp 12 hod s Děčínem

Starší přípravka A - ročník 2008 hraje v neděli 3.6. finalový satelitní turnaj v Mostě hřiště Baník Souš od 9 hodin

Starší přípravka B - volný termín

Mladší přípravka A - ročník 2010 hraje v sobotu 2.6. finalový satelitní turnaj v Mostě hřiště Baník Souš od 9 hodin.

Mladší přípravka B ročník 2011 - hraje v neděli 3.6. turnaj od 9 hodin na našem hřišti za účasti deseti mužstev a mistrovské utkání s Kláštercem A se přesouvá na středu 6.6. od 17 hodin na domácím hřišti