Program na víkend 22. - 23.9.
Ervěnice - SK Jirkov
Žižkova 1399,
431 11 Jirkov
Výsledky z 15.9. - 16.9. 2018
A mužstvo Bílina - Ervěnice 0 : 2 ( 0 : 1 )
Branky: Macko, Mostovoj
Po naší výhře jsme jediný tým soutěže s plným bodovým ziskem a na 1.místě tabulky.
Sestava - Červenka, Campr, Vytrhlík , Šefler, Proll (89. Bystrý) , Ambroz, Mostovoj (76. Národa) , Růžička , Mašl (70.Niš), Král (88.Šlachta), Macko
Výsledky 4. kola I.A třídy skupina B
Spořice - Klášterec 3:4
Ledvice - Vroutek 5:1
Postoloprty - - Obrnice 3:2p.
Kryry - Údlice 0:6
Kopisty - Domoušice 0:5
Březno - Podbořany 0:1p.
B mužstvo - Ervěnice B - Lenešice 2 : 4 (0 : 1)
Branky: Niš, Šlachta,
Starší dorost - Ervěnice - Louny 0 : 1 (0 : 0)
Mladší dorost - Ervěnice - Louny 1 : 2 (1 : 0)
Ve středečních dohrávkách nedokázal ani jeden dorost zvítězit. Branku mladšího dorostu střelil Adi.
Starší dorost - Ervěnice - Teplice B 0 : 7 ( 0: 3)
Mladší dorost - Ervěnice - Teplice B 0 : 2 ( 0: 1)
Starší žáci - Kadaň - Ervěnice 7 : 0 (3 : 0)
Úterní dohrávka starších žáků
Louny - Ervěnice 4 : 1 (3 : 1)
Vyrovnaný zápas a jen škoda neproměněných šancí. Branka: Šafařík
Mladší žáci - Louny - Ervěnice 10 : 3 ( 7 : 0)
Branka: 2x Chmelík, Karpíšek,
Starší přípravky A ročník 2009 - hráli ve středu proti Klášterci a prohráli 1:6.
Branka: Kvoch
Ve čtvrtek hráli Ondrášovka Cup a skončili na 2 místě.
Starší přípravka B ročník 2008 - hráli ve středu ve Strupčicích a vyhráli vysoko 23:1,
Branky: 7x Titlbach, 4x Jetenský, 3x Červenka, 3x Milička, 3x Hutlas, 2x Štanglica, Karpíšek,
V sobotu ve Vilémově vyhráli 16:1
Branky: 4x Jetenský, 3x Titlbach, 3x Červenka, 2x Blaško, Petr, Milička, Babka, Štanglica
Mladší přípravka A ročník 2010 -hrál v úterý Ondrášovka Cup v Mostě a skončil na 2 místě
V neděli hráli doma proti 1.FC Spořice a vyhráli vysoko 23:0
Branky: 4x Grundler, 5x Babka, 3x Krýslová, 2x Krýsl, 2x Novák, 2x Nguyen, Šlapák, 3x Kytka, Vrabec,
Mladší přípravka B ročník 2011 - hráli ve středu v Perštejně a vyhráli 7:6
Branky: 2x Tuháček, 2x Nezdařil, Šístek, Vild, Kalvoda
V neděli prohráli doma s Junior Chomutov B 6:9
Branky: 3x Tuháček, Novosad, Vild, Beneš
Satelity přípravek:
Starší přípravka ročník 2008:
Ervěnice - Most 35:5
Ervěnice - Teplice 5:18
Starší přípravka ročník 2009:
Ervěnice - Most 10:6
Ervěnice - Teplice 9:11
Mladší přípravka ročník 2010:
Ervěnice - Most 12:23
Ervěnice - Děčín 21:24
Ervěnice - Junior Chomutov 28:6
Mladší přípravka ročník 2011:
Ervěnice - Most 4:26
Ervěnice - Děčín 14:21
Ervěnice - Junior Chomutov 20:17
Program na18.9 - 19.9.8018
Starší přípravka B ročník 2008 - hraje Ondrášovka Cup v Roudnice od 9:30. Odjezd v 7:30
A mužstvo - hraje doma 19.9 od 16:30 další kolo poháru ÚKFS. Soupeřem bude Perštejn
Program na víkend 22.9 - 23.9.2018
A mužstvo - hraje doma v sobotu 22.9 od 16:30 s SK Viktorie Ledvice
B mužstvo - hraje v neděli 23.9 od 16:30 v Krásným Dvoře
Starší a mladší dorost - zajíždí v sobotu 22.9 od 10:15 resp. 12:30 do Litvínova. Odjezd starší dorost v 8:30 hodin a mladší dorost v 10 hodin.
Starší a mladší žáci - hrají v sobotu 22.9. od 10 hodin resp. 11:45 doma s FK Slavoj Žatec
Starší přípravka A ročník 2009 - hrají v neděli 23.9. od 12 hodin satelit v Litvínově a v sobotu 22.9 od 10 hodin okres doma s Březnem
Starší přípravka B ročník 2008 - hrají v neděli 23.9. od 10 hodin satelit v Litvínově
Mladší přípravka A ročník 2010 - hrají v neděli 23.9 od 9 hodin satelit v Ervěnicích a v sobotu 22.9 od 14:30 v Hrušovanech
Mladší přípravka B ročník 2011 - hrají v neděli 23.9 od 11:30 hodin satelit v Ervěnicích
Přijďte nás povzbudit Sportu zdar