Program na víkend 4. - 5.5.2019
Výsledky z 27.4. - 28.4. 2019
A mužstvo Ervěnice - Vroutek 1 : 4 ( 1 : 3 )
Branka: Myšička
Sestava - Červenka, Schwarz, Proll, Král (10.Glas) , Ambroz, Niš, Šlachta, Hromas, Bíro, Šefler, Myšička
B mužstvo Strupčice - Ervěnice 7 : 0 (3 : 0)
Starší dorost - Česká Lípa - Ervěnice 3 : 4 (1 : 1)
Branky: 3x David Pěnkava, Kostelej
Mladší dorost - Česká Lípa - Ervěnice 2 : 1p. ( 0 : 0)
Branka: Cerman
Starší žáci - Krupka - Ervěnice 3 : 2p. (0 : 0)
Branky: Šafařík, Valta
Mladší žáci - Krupka - Ervěnice 2 : 8 (1 : 4)
Branky: 3x Vlach, 2x Urban, Dimitrov, Krčmár, vlastní
Ročník 2008 - Ervěnice - Perštejn 12 : 6 ( 6 : 3)
Ročník 2009 - Ervěnice - Údlice 5 : 12 ( 5 : 4)
Ročník 2010 - Ervěnice - Klášterec 31 : 0 (31 : 0)
Ročník 2011 - Hrušovany - Ervěnice 6 : 8 ( 5 : 3)
Satelitní turnaj 2008:
Ervěnice - Teplice 5:23
Ervěnice - Litoměřice 6:13
Satelitní turnaj 2009:
Ervěnice - Teplice 10:15
Ervěnice - Litoměřice 7:10
Satelitní turnaj 2010:
Ervěnice - Louny 17:9
Ervěnice - Roudnice 9:14
Ervěnice - Děčín 18:9
Satelitní turnaj 2011:
Ervěnice - Louny 15:11
Ervěnice - Roudnice 42:9
Ervěnice - Děčín 14:9
Ženy - Ervěnice - Mělník 5 : 1 ( 2 : 0 )
Branky: 2x Lukešová, Svobodníková, Tóthová, Novotná
Program na víkend 4.5. - 5.5.2019
A mužstvo - hraje v sobotu 4.5 od 17 hodin v Kopistech
B mužstvo - hraje v neděli 28.4. od 17 hodin doma s Tuchořicemi
Starší a mladší dorost - hrají v sobotu 4.5 od 10:15 hodin resp. 12:30 doma s Bohemians Praha
Starší a mladší žáci - mají volný víkend. Hrají až ve středu 8.5 od 10 hodin resp. 11:45 v Lounech.
Odjezd v 8:45
Starší přípravka ročník 2008 a 2009 - hrají svůj satelit v Ervěnicích v sobotu 4.5. od 9 hodin resp. 11:30.
Ročník 2008 - hrají ve čtvrtek 2.5 od 17 hodin doma s ročníkem 2009, v neděli 5.5 od 10 hodin v Údlicím
Ročník 2009 - hrají v úterý 30.4 od 17 hodin v Perštejně, ve čtvrtek 2.5 od 17 hodin doma s ročníkem 2008, v neděli 5.5 od 14:45 hodin ve Strupčicích
Mladší přípravka ročník 2010 a 2011 - hrají v sobotu 4.5 od 10 hodin resp. 12 hodin svůj satelit v Teplicích na Stínadlech. Odjezd v 8:30.
Ročník 2010 - hrají v pátek doma 3.5 od 17 hodin doma s ročníkem 2011
Ročník 2011 - hrají ve středu 1.5 od 14 hodin doma s Perštejnem a v pátek 3.5 od 17 hodin doma s ročníkem 2010
Ročník 2012 a 2013 - hrají svůj turnaj 3+0 v Rašovicích u Klášterce v sobotu 4.5 od 10 hodin
Ženy - hrají v neděli 5.5 venku proti Švermovu od 14 hodin
Přijďte nás povzbudit