Žižkova 1399,
431 11 Jirkov

Výsledky z 28 a 29.4.2018

A mužstvo       Ervěnice -  Ledvice      4 : 2 (2 : 1)

V úvodu utkání měli hosté mírně navrh a vytvořili si tři dobré příležitosti, když nejaktivnější byli Bánom s Koudelkou. V 10. minutě měl na kopačce branku Mašl, ale jeho střelu hosté stačili zblokovat. Ve 13.minutě Bánom nastřelil tyč naší branky a v 16. minutě se hosté dočkali, když aktivní Bánom přehodil Zajíce v naší brance a Zavrtal měl před sebou prázdnou branku 0 : 1. V 19.minutě Campr rozehrál rohový kop na Šlachtu a ten bez přípravy tvrdou střelou pod břevno stav srovnal 1 : 1. Od této chvíle jsme byli jasně lepším mužstvem a vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí z nichž asi největší byla Králova, když obešel brankáře, ale střela z úhlu trefila jen pravou tyč ledvické branky. Až v 35. minutě po akci Macko - Mašl se míč dostal ke
Královi a ten technickou střelou do pravé šibenice otočil skóre na 2 : 1. Ve 47.minutě našel Macko ideálně nabíhajícího Krále a ten zvýšil na 3 : 1.
Následně zahodili Král a Niš dvakrát svoji šanci na potvrzení výsledku. Místo toho přišla Koudelkova střela z trestného kopu, která zaplula do předního
rohu Zajícovi branky 3 : 2. Hosté najednou ožili, ale vstřelit branku se jim již nepodařilo. Rozhodnutí přišlo až v 90.minutě, když Král důrazně obešel
brankáře hostí a takovou haluzí dostal míč do sítě 4 : 2. Naše mužstvo musíme pochválit za kolektivní výkon, kdy naše hroty Král a Macko předčili soupeře.

Sestava - Zajíc,
Šlachta, Campr, Trávníček, J. Národa, Dvořák (77 Kocour), Ambroz, Mašl, Šefler (55 Niš), Macko, Král

Dobroměřice - Podbořany   6 : 3

B mužstvo -  Braňany - Ervěnice B      0 : 4 (0 : 0)

V důležitém utkání jsme rozhodli utkání ve druhém poločase dvěma brankami Nedvěda,  jednou Niše a Dvořáka

Starší dorost      Ervěnice - Proboštov   9 : 0 (4 : 0)

Branky 5 x D.Pěnkava, 1x M.Dzuriak, Gulyas, Daniel a vlastní

Ervěnice - Bílina           5 : 1 (4 : 1)

Branky 2x J.Dzuriak 1x D.Pěnkava, Wälzel, Daniel - stínem utkání je vyloučení D.Pěnkavy

Mladší dorost    Ervěnice - Proboštov    1 : 6 (1 : 4)

Naší branku vstřelil Poláček

Ervěnice - Bílina            3 : 8 (0 : 1)

V závěru jsme snížili dvěma brankami Karáska a 1x Tancošem

Starší žáci         Kadaň -  Ervěnice/LoKo  3 : 3 (2 : 1)  p.k. 3 : 4

Naše branky vstřelili 2x Kostelej a 1x Starý

Strupčice -  Ervěnice/LoKo    5 : 1 (1 : 1)

V utkání o druhé místo jsme nezvládli druhý poločas. Jedinou naší branku vstřelil Vopat. Mužstvo však postoupilo do finalové skupiny, kde bude hrát o přeborníka kraje.

Mladší žáci       Kadaň -  Ervěnice/LoKo     13 : 0 (7 : 0)

Strupčice -  Ervěnice/LoKo   4 : 4 (2 : 0)  p.k. 4 : 2

Naše branky vstřelili 2x Wiedner, 1x Kadeřábek a Maljuk

Starší přípravky A - měli volný termín

Starší přípravky B  Ervěnice  - Spořice odloženo na 10.5.

Mladší přípravky A -   měli volný termín

Mladší přípravky B
FC Chomutov B  -  Ervěnice    4 : 10 (1 : 4)

Ervěnice - FC Chomutov A    11 : 11 (5 : 5)  p.k. 3 : 4

Dále se naši nejmenší zúčastnili 1.5. turnaje v Ostrově, kde nejdříve vyhráli skupinu s výsledky Most 2 : 2, Žatec 4 : 0, Sokolov 6 : 3. Následně
v semifinále podlehli Ostrovu 0 : 3 a v boji o třetí místo prohráli s Mostem 2 : 3.

Program mistrovských utkání na 5.5. - 6.5.2018

A mužstvo - hraje v sobotu 5.5. od 17 hodin na domácím hřišti s Vroutkem

B mužstvo -  hraje v neděli 6.5. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Chlumčan

Starší a mladší dorost - hraje v neděli 6.5. od 11 hodin resp 13 15 v Bílině. Odjezd autobusu v 9 45

Starší a mladší žáci - mají volný termín

Starší přípravka A - hraje v neděli 6.5. od 14 resp 16 hodin satelit v Litvínově s mužstvy Litvínova, Litoměřicka a Teplic

Starší přípravka B - hraje 8.5. od 17 hodin v Meziboří

Mladší přípravka A -  hraje v neděli 6.5. satelit na našem hřišti od 9 resp 1130 s mužstvy Litvínova, Loun a Mostu

Mladší přípravka B - hraje v sobotu 5.5. od  10 hodin na domácím hřišti s Perštejnem