SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 2 – 3.4.2016

A mužstvo –  Louny  B  - SK Ervěnice-Jirkov  3 : 1 (1 : 0)

Utkání obě mužstva začala opatrně a do první příležitosti se dostal po centru Niše Dvořák, který z voleje ve 4.minutě dal vedle. Domácí byli nebezbečnější a náš brankář Červenka musel řešit celou řadu nebezpečných centrů před vysokými hráči domácích.V 15. minutě přišla situace, kdy nás rozhodčí poškodil. Dvořák se uvolnil postupoval sám na brankáře a byl sražen ze zadu domácím hráčem, jenže rozhodčí sice pískl faul, ale udělil jen žlutou kartu. Minulý týden musel za menší prohřešek Mašl do sprch. Nísledně začaly naše problémy. V 16. minutě musel být střídán Cejthamr pro svalové problémy a o poločase musel být střídán Valčík. Ve 31. minutě domácí zaútočili po pravé straně a Krejčík trefil míč z první k tyči. 1 : 0. druhý poločas ve 49 minutě Zommer centroval míč a Schwarz  si srazil míč k pravé tyči bezmocného Červenky. V 56. minutě za podražení v pokutovém území domácí Baňka proměnil penaltu a bylo to 3 : 0. Hned v 57. minutě kopal Niš pokutový kop za podražení Krále a snížil na 3 : 1. Posledních 20.minut jsme měli tlak, ale  Mostovoj 2x a Dvořák ve vyložených příležitostech selhali.

Sestava – Červenka, Valčík(46 Mostovoj), Haviar, Cajthamr(16 Schwarz), Šlachta, Niš (63 Vitman)), Ambroz, Emmer, Zajak, Dvořák, Král (79 Šístek)

Jedinou naší branku vstřelil Šefler.

Starší dorost   SK Ervěnice – Jirkov  -  Neštěmice      4 : 2 (2 : 1)

Výborný výkon našich kluků 3x se trefil Mostovoj a 1x Proll

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov  -  Neštěmice     1 : 9  (0 : 3)

Branku vstřelil Hamouz. Kluci stračili soupeři vzdorovat.jen 30 minut.

Starší žáci     MFK - SK Ervěnice – Jirkov      6 : 2 (3 : 0)

Branky vstřelili M.Dzuriak a Hamouz

Bílina  -  SK Ervěnice – Jirkov   5 : 0 (2 : 0)

Domácí pálili vostrými a my slepými

Mladší žáci   MFK  -  SK Ervěnice – Jirkov    6 : 2 (2 : 1)

Branky vstřelili Vyhlas a Prokop

Bílina – SK Ervěnice – Jirkov    18 : 1 (10 : 1)

Branku vstřelil Mashynistov. Na vedoucí celek tabulky jsme nestačili.

Ženy  -           SK Ervěnice – Jirkov -  Dubice   9 : 0  (3 : 0)

Branky vstřelily 4x Lukešová, 2x Mrázová a Vlachová 1x se trefila Landová

Program na  9 - 10.4.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v sobotu 9.4. na domácím hřišti od 16 30 s vedoucí Kadaní

B mužstvo – hraje v neděli 10.4. v Novém Sedle od 16 30. Odjezd je stanoven na 15 00

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 9.4. v Lovosicích od  10/12 15. Odjezd je stanoven na 8 15

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 10.4. na domácím hřišti s Žatcem od 10/12 hod

Starší přípravky – hrají v sobotu 9.4.v Březně od 10 00. Odjezd si zajistí trenéři

Mladší přípravky -  hrají v sobotu 9.4. od 10 30 hodin ve Strupčicích. Odjezd si zajistí trenéři.