SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 10 – 11.10.2015

A mužstvo    SK Ervěnice  - Jirkov   -  Podbořany   3 : 0  (1 : 0)

Další rána , k zraněným Královi, Braumovi, Vaculovi,Baškovi, Macákovi, Schwarzovi a Kořínkovi přibyl Trávníček, který má asi zlomený palec. Do utkání jsme šli s velkou vervou a dokud jsme soupeře nezlomili i bojovností. Poprve se v sestavě objevil často nedisciplinovaný Ameti, který opět měl problémové momenty, přesto byl rozdílovým hráčem utkání. Jednu branku dal, druhou připravil a penalta se kopala po faulu na něj.

Ve 12 minutě Proll technicky obstřeloval brankáře, ale ten bravurně vyrazil. Pak přišly tři velmi dobré příležitosti hostí, ale jen nepřesnost soupeře a trocha štěstí nám pomohla. Ve 37 minutě z malého vápna byla ta největší. Ve 43 minutě Ameti svým důrazem a atakem si vybojoval míč a z hranice velkého vápna vymetl pravý roh branky Podbořan 1 : 0. Prvních 10 minut druhé půle nás soupeř přitlačil, ale naše obrana řízená Čibenkou hrála spolehlivě. V 69 minutě dal třikrát za sebou faulovanému Ametimu výhodu, ten stačil na vápně prostrčit míč Nišovi a ten prostřelil z blízka brankáře hostí 2 : 0. Třetí branka padla v 81 minutě, když Čibenka proměnil pokutový kop po faulu na pronikajícího Ametiho. V závěru ještě Čibenka nastřelil tyč. Velká pochvala za bojovnost celému mužstvu podpořená dobrou hrou obrany v čele s mladým Červenkou.

Sestava  Červenka , Šlachta , Čibenka, Trávníček(61 Niš), Valčík,  Proll , Mašl, Banovič, Glas,  Dvořák , Ameti