SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 12 – 13.9.2015

A mužstvo     SK Ervěnice  - Jirkov - Spořice      3 : 0  (2 : 0)

Utkání jsme začali iniciativně a hned ve druhé minutě Braum ve výhodné pozici branku Hanuše přestřelil. Hru jsme diktovali a za celý první poločas jsme hostům povolili jen dvě střely Eiselta a to jednu střelu z trestného kopu a jednou Schwarz střelu k tyči vyrazil. V 17. minutě se objevil Banovič zcela sám na malém vápně, ale Hanuš zázračně střelu vyrazil. Ve 25.minutě však poprvé kapituloval, když na rohový kop Mašla si naběhl Valčík a z blízka nedal Hanušovi šanci. Ve 45 minutě potvrdil velmi dobrý výkon Bašek, když po samostatném úniku zvýšil na 2 : 0. hned po rozehrávce druhého poločasu využil zaváhání obrany Spořic Král a zvýšil na 3 : 0. Od této chvíle jsme zodpovědně bránili výsledek a soupeře jsme pustili jen do střel z dálky. Z našich brejků zahrozil rychlý Král. Poprve obešel brankáře a  nestačil z úhlu dobře nahrát a podruhé trefil jen tyč soupeřovi branky. Po velmi dobrém výkonu jsme získali cenné body, když hosté poprvé v sezóně utrpěli ztrátu bodů.

Sestava Schwarz, Mašl, Čibenka, Trávníček, Valčík, Vacula (76 Šlachta), Braum(35 Glas), Banovič, Dvořák(63 Proll), Bašek (83 Niš), Král

Březenecká – Louny B  1 : 4

B mužstvo    Perštejn - SK Ervěnice – Jirkov  B     3 : 5 (0 : 3)

Kluci dovolili v závěru soupeři zkorigovat. Branky vstřelil 3x Ameti, 1x Niš a Císař

Sestava – Červenka, Šlachta, Císař, Kořínek, Ambroz, Šroub, Pavel Národa, Niš, Amweti, Král, Proll – střídali Emmer Jan a Josef, Kocour, Witman, Seiler

Starší dorost    Mostecký FK/Obrnice -  SK Ervěnice – Jirkov      1 : 4 (1 : 1)

Branky vstřelili 2x Dvořák, 1x Proll a Mostovoj

Mladší dorost   Mostecký FK/Obrnice  -  SK Ervěnice – Jirkov     6 : 1 (3 : 1)

Branku vstřelil Ričl

Starší žáci  SK Ervěnice-Jirkov – Kadaň    7 : 0 (2 : 0)    sehráno 8.9.2015

Branky vstřelili 3x Karásek, 1x Jan Dzuriak, Martin Dzuriak, Hamouz a Kalas

SK Ervěnice – Jirkov  - LoKo Chomutov   7 : 1 (3 : 1)

Branky vstřelili 2x Postler, 1x Dzuriak Jan, Dzuriak Martin, Čech, Kalas a Karásek

Mladší žáci   SK Ervěnice – Jirkov– Kadaň    4 : 6 (2 : 4)    sehráno 8.9.2015

Branky vstřelili – 1x Chalupníčková, Kadeřábek, Ciple a Illéš

SK Ervěnice – Jirkov  -  LoKo Chomutov  0 : 10 (0 : 6)

Starší přípravka   SK Ervěnice-Jirkov - Klášterec   6 : 3 (3 : 3)

Branky – 3x Červeňák, 1x Šotník, Novotný a Kirchner

Mladší přípravka    SK Ervěnice-Jirkov – Klášterec  5 : 5 (2 : 2) na p.kopy 1 : 2

Branky – 3x Niš, 1x Jáchym a Antonín Krása

Dále se zúčastnili satelitu za účasti mužstev Ústí n/L, Teplic a Junior Chomutov s výsledky 1 : 5, 1 : 6 a 2 : 3

Ženy                   Dubice - SK Ervěnice – Jirkov   1 : 4 (1 : 2)

Branky 3x Lukešová, 1x Badinková

Program na  19 – 20.9.2015

A mužstvo – hraje v sobotu 19.9. od 15 hod v Obrnicích. Odjezd je stanoven na 13 30

B mužstvo - hraje v neděli 20.9. od 16 30 na domácím hřišti s mužstvem Vejprt

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 19.9. na domácím hřišti od 10 resp 12 15 s mužstvem Děčína

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 19.9. od 13 resp 15 hodin v Kadani. Odjezd je stanoven na 11 30

Starší přípravka – hraje v sobotu 19.9. od 10 hodin v Klášterci. Odjezd je stanoven na 8 30

Mladší přípravka  - hraje v neděli 20.9. od 10 hodin v Klášterci. Odjezd je stanoven na 8 30