SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky ze 14 a 15.11.2015 a program listopad – prosinec včetně zhodnocení

A mužstvo   SK Ervěnice  - Jirkov  - Údlice      4 : 2 (0 : 0)

Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali v závěru neskutečným způsobem otočit skóre v náš prospěch. V 5. minutě šel sám na branku Bašek, jehož střelu Janda vyrazil a z dorážky trefil Pavel Národa tyč. V 7. minutě našel na zadní tyči Dvořáka, ale ten bombou z blízka v těžké pozici trefuje opět Jandu. V další pasáži hry měli střed hřiště pod kontrolou hosté a několikrát prověřili pozornost Schwarze. Ve druhé půli po chybné rozehrávce Baška v 53 minutě otevírá skóre František Hašek. V 73 minutě po rohovém kopu zvýšil Hakl na 0 : 2. V 76. minutě se rozhodl trenér Pavlov ke střídání a přeskupil sestavu. Banovičův přechod do středu zálohy a nasazení Lukáše Šístka na hrot přinesl ovoce. V 77 minutě po zmatku před brankou hostí využil Kuba Národa ke snížení. V 82 minutě další chyba Micáka, kdy nedůrazně odkopl míč přímo na Šístka, který vyrovnal na 2 : 2. V 89 minutě šel do souboje s Micákem Pavel Národa, byl při střele faulován a Šístek otáčí z nařízené penalty na 3 : 2. V poslední minutě přišel nejkrásnější moment, kdy Mašl z poloviny hřiště viděl, že brankář Janda je u pokutového území a přesným lobem uzavřel skóre na konečných 4 : 2. Hezká tečka za sezónou.

Sestava  Schwarz , Šlachta , Banovič, Glas, Valčík,  Dvořák (56 Wittman), Mašl, Ambroz (76 Emmer Jan), Jakub Národa, Pavel Národa, Bašek(76 Šístek)

Strupčice – Březenecká   1 : 2

B mužstvo     Žatec B  -  SK Ervěnice – Jirkov  B     3 : 3  (2 : 1) na p.k. 2 : 4

Branky vstřelili 2x Glas a 1x Niš

Starší dorost    Litoměřice - SK Ervěnice – Jirkov     3 : 0  (2 : 0)

Mladší dorost   Litoměřice - SK Ervěnice – Jirkov   3 : 1 (1 : 0)

Branku vstřelil Hlavatý

Starší žáci    Louny -  SK Ervěnice-Jirkov          9 : 2 (6 : 1)

Branky 2x Kalaš

Mladší žáci   Louny - SK Ervěnice – Jirkov        9 : 0 (2 : 0)

Program na  listopad a prosinec – zimní liga žáci - dorost  .

Dorost – hraje v sobotu 28.11. od 14 15 hod v Souši s MFK Most. Odjezd bude v 13 hodin a v neděli 6.12. hrají na UT Krušnohorská s Baníkem Most.

Další program 10.1. v Žatci od 11 30, odjezd bude v 10 hodin a 23.1. doma na Krušnohorské od 10 hodin s Litvínovem

Žáci – hrají 28.11. od 10 hodin na Krušnohorské s mužstvem Loun,

5.12. od 12 hodin hrají ve Velebudicích v Mostě s Baníkem Most. Odjezd  v 10 45.

16.1. hrají od 10 hodin na Krušnohorské s Chomutovem

24.1. od 10 hodin v Žatci. Odjezd bude v 8 45

Zhodnocení podzimních výsledků jednotlivých mužstev

A mužstvo dospělí

Mužstvo pod vedením trenéra Miroslava Pavlova a vedoucího mužstva Lukáše Šístka mělo dva rozdílné úseky podzimní části. Po vydařeném úvodu soutěže, kdy po pátém kole vévodilo I.A třídě přišlo neuvěřitelné množství dlouhodobě zranění řady hráčů. To, že nastoupilo za A mužstvo za podzim neuvěřitelných 33 hráčů hovoří o nestabilitě sestavy. Král sehrál jen čtyři utkání pro zranění vazů , Trávníček zlomený prst, Braum a Čibenka svalová zranění, Macák achilovka, Vacula sval, Schwarz, Bašek dlouhodobě nemocný a k tomu se připojila pracovní zaneprázdněnost Banoviče a v některých zápasech muselo nastoupit i 4-5 dorostenců, ale když někdy hráli i dva zápasy za den, bylo to na nich znát.  Přesto se jeví řady z nich velmi dobře a pochvala pro Dvořáka, Prolla, Šlachtu a Emmera je na místě. Za bojovnost v závěru sezóny však je nutno mužstvo pochválit. Jen zápas se Strupčicemi byl špatný. Mužstvo se umístilo na 6.místě s 21 body, když vstřelilo 30 branek a 19 jich inkasovalo. O vstřelené branky se podělili  5x Bašek, 4x Král a Ameti, 3x Valčík, 2x Braum, Ambroz, Šístek a Niš, po jedné brance vstřelili Mašl, Kuba Národa, Trávníček, Čibenka, Dvořák a Vacula. Hráči Valčík a kapitán mužstva Mašl nastoupili ve všech utkáních.

B mužstvo dospělí

Pod vedením trenérů Gutwirtha a Niše se mužstvo ustálilo. K hráčům z lavičky A mužstva se vhodně přidávali dorostenci a mužstvo se v klidu  pohybuje v horní části tabulky. Nejlepším střelcem podzimu se stal Ameti jenž vstřelil 7 branek a 6 x se trefil Niš.

Starší dorost ročník 1997 - 8

Pod vedením Miloslava Gutwirtha, asistentů Prolla, Zaťka  a vedoucích mužstva Armstarka kluci dosáhli asi nejlepších výsledků, kdy nám dorost hrál v KP. V závěru sezóny doplatili na velkou herní vytíženost a potřebu nastupování za dospělé. Jejich umístění by bylo jistě lepší. Přesto průběžné sedmé místo je nejlepší za posledních pět let. Jejich zápasy s Děčínem, Litvínovem a Roudnicí byly ukázkou mládežnického fotbalu. Stabilními člena A mužstva dospělých byli Proll, Dvořák a Šlachta. Za B mužstvo nastupovali Emmer, Navrátil, Šefler a Eichler. Několik startů za dospělé měli i Škorník a Horáček. Nejlepšími střelci mužstva byli Proll s 10 brankami, Dvořák jich vstřelil 9 a Mostovoj jich dal 3.

Mladší dorost ročník 1999 - 2000

Mužstvo trénovalo společně se starším dorostem, ale jejich vedoucí Jakub Zaťko odvedl neskutečnou práci okolo organizace a stmelení mužstva. V závěru  u mužstva pomáhal i Jirka Knebl starší. Jejich výsledky jsou ovlivněny tím, že neměli stabilního brankáře a v některých zápasech zbytečně inkasovali. Přesto jejich hra se v závěru zlepšovala. Nejlepším střelcem družstva byli Daniel s 9 brankami a Hlavatý dal branky 3.

Starší žáci ročník 2001 - 2

Kluci pod vedením trenéra Haviara, asistenta  Josefa Svobody podávali kluci střídavé výkony. Po vydařeném vstupu do sezóny přišel v závěru útlum a v některých utkáních byl trenér s přístupem některých hráčů nespokojen. Nejlepšími střelci byli Hamouz a Karásek s 10 brankami, 6 jich dal Kalaš, 4x se trefili Jan a Martin Dzuriakové a Postler