SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 17 – 18.10.2015

A mužstvo   Dobroměřice  -  SK Ervěnice  - Jirkov      4 : 2  (2 : 2)

Až neuvěřitelné, ale naše mužstvo je totálně zdecimováno zraněními. Po minulém kole jsme přišli o Trávníčka a v Dobroměřicích se svalovými potížemi museli být střídáni Valčík a Čibenka. V základní sestavě se objevili čtyři dorostenci, kteří hráli dopoledne proti Roudnici a bylo to na nich hodně znát. Přesto hned v první minutě po akci Ametiho se dostal do loženky Dvořák a z dorážky Ameti otevřel skóre 0 : 1. Domácí nás přitlačili na naší polovinu a dvakrát skvěle zasáhl Červenka. V 15 minutě se domácí útočník dostal po lajně do vápna a Csonka neměl problém s vyrovnáním. Ve 22 minutě  jsme prohrávali, když po několikerém ostřelování naší branky Holeček z blízka dorážel na 2 :1. Ve 45 minutě obešel Niš u lajny protihráče a po jeho centru Ameti z voleje nedal domácímu brankáři šanci 2 : 2. Do druhého poločasu došlo k přeskupení hráčů a nečekaně jsme se dostali do hry a měli jsme několik dobrých akcí, kterým chybělo jen lepší zakončení. V době naší převahy však přišlo zaváhání Červenky při jednoduchém centru a Holeček v 59 minutě z nulového úhlu dostal k překvapení všech míč do naší branky. Od této chvíle domácí kontrolovali hru a v závěru když již kulhal zraněný Čibenka v 83 minutě jsme inkasovali z kopačky Přígockého počtvrté. Nevíme, kdo bude příští týden hrát.

Sestava  Červenka , Šlachta(31 Kořínek) , Čibenka(86 Schwarz), Šotník, Valčík (36 Niš),  Proll , Mašl, Banovič, Glas,  Dvořák , Ameti

Klášterec – Údlice   4 : 2

B mužstvo     SK Ervěnice – Jirkov  B  -  Lom      3 : 0 (3 : 0)

Branky vstřelili – Wittman, Ameti a Haviár

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov - Roudnice     4 : 2 (1 : 1)

Ač od 43 minutě hráli kluci bez vyloučeného Horáčka otočili vývoj utkání. 3x se trefil Dvořák a 1x Šlachta

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov - Roudnice    1 : 10 (0 : 6)

Branku vstřelil Hamouz

Starší žáci     Žatec -  SK Ervěnice-Jirkov          5 : 3 (3 : 3)

Branky vstřelili M.Dzuriak, Karásek a Petr

Mladší žáci   Žatec - SK Ervěnice – Jirkov       14 : 1 (6 : 1)

Branku dal Vyhlas

Starší přípravka   SK Ervěnice-Jirkov  -  LoKo Chomutov   18 : 1 (8 : 0)

Branky 5x Červeňák, 4x Novotný, 3x Biľak, 2x Šttník, 1x Witman, Kadeřábek, Šťastný, Irdza,

Kadaň – SK  Ervěnice – Jirkov   3 : 10 (0 : 0)

Branky – 4x Červeňák, 2x Novotný, 2x Kočí, 1x Vivar a Kadeřábek

Mladší přípravka   Kadaň - SK Ervěnice-Jirkov    10 : 4   (7 : 1)

Branky 4x Niš

Ženy          Libušín - SK Ervěnice-Jirkov    2 : 4 (1 : 0)

Branky – 2x Badinková, 1x Landová a Lukešová

Program na  24 – 25.10.2015

A mužstvo – hraje v neděli 25.10. od 14 30 v Málkově s Březnem. Objezd je v 13 15

B mužstvo – má volno

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 24.10. od 10 resp 12 15 doma s Chomutovem

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 24.10. od 10 resp 12 hodin na hřišti Žižkova

Starší přípravka – hraje v sobotu 24.10. od 10 hodin na domácím hřišti s Bečovem na umělé trávě. Zápis a kluci se převléknou na hřišti Žižkova. Hosté na Krušnohorské.

Mladší přípravka  - hraje v sobotu 24.10. od 10 hodin doma s Perštejnem na umělé trávě. Zápis a naši kluci se převléknou na hřišti Žižkova. Hosté na Krušnohorské