21.09.2015 08:18

SK Ervěnice - Jirkov   Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 19 – 20.9.2015

A mužstvo     Obrnice - SK Ervěnice  - Jirkov       1 : 4  (0 : 1)

Zodpovědný výkon celého mužstva, kdy na malém prostoru jsme soupeře za první poločas pustili jen ke dvěma polo šancím a z naší strany neproměnil šance Král a Dvořák, kteří se objevili sami před brankářem domácích. Jedinou branku prvního poločasu vstřelil Trávníček po rohovém kopu Mašla. Ve druhém poločase zvýšil v 67 minutě hned po střídání Niš. V 71 minutě sice domácí snížili na 1 : 2 Sedleckým, ale v 73. minutě Král zvýšil na 1 : 3. Tečku výsledku dal po standardce Mašla důrazný Valčík. Stínem utkání je svalové zranění brankáře Schwarze. Po oslavě třetího gólu si natáhl lítkový sval a bude mimo hru cca 1 měsíc :-)

Sestava Schwarz (73 Eichler, ), Glas , Čibenka, Trávníček, Valčík, Vacula , Mašl, Banovič, Dvořák(65 Niš)), Macák (62 Proll), Král

Louny B – Údlice     2 : 4

B mužstvo    SK Ervěnice – Jirkov  B   -  Vejprty  2 : 3 (1 : 1)

Na B třídu velmi dobrá úroveň utkání. V závěru byli šťastnější hosté, když otočili vývoj utkání. Naše branky Ambroz a Valčík. V 73 minutě se zranil nešťastně Král.

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov  -  Děčín    1 : 1 (1 : 1) penalty 4 : 3

Hosté mohou děkovat za získaný bod brankáři, který chytil ve druhém poločase naše tři velké šance. Branku vstřelil Dvořák. Kluci drží třetí místo v tabulce.

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov  -  Děčín   1 : 7 (1 : 2)

Udrželi jsme krok s vedoucím mužstvem tabulky jen poločas. Branku vstřelil Kirchner

Starší žáci  Kadaň  -  SK Ervěnice-Jirkov     0 : 5 (0 : 5)

Utkání se rozhodlo již v první půli, když branky vstřelili 3x Karásek, 1x Postler a Hamouz

Mladší žáci   Kadaň - SK Ervěnice – Jirkov    2 : 2 (1 : 2)   penalty 3 : 2

Naše branky vstřelili Ouzký a Illéš.

Starší přípravka   Klášterec B - SK Ervěnice-Jirkov   1 : 16 (0 : 8)

Branky – 4x Červeňák, 3x Novotný a Kirchner, 2x Ilčík, a Kadeřábek, 1x Vitvar a Tiep

Mladší přípravka    Klášterec B  - SK Ervěnice-Jirkov   4 : 9 (4 : 3)

Branky 5x Krása Antonín, 3x Niš a 1x Novotný

Ženy                 -   volno

Program na  26 – 27.9.2015

A mužstvo – hraje v sobotu 26.9. od 16 30 hod  na domácím hřišti s mužstvem Klášterce

B mužstvo - hraje v neděli 27.9. od 16 30 v Braňanech. Odjezd je stanoven na 15 hod

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 26.9. ve Svádově od 10 resp 12 15 . Odjezd je stanoven na 8 hod

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 26.9. od 10 resp 12 hod doma s mužstvem MFK Most/Obrnice

Starší přípravka – hraje v sobotu 26.9. od 10 hodin na domácím hřišti s Horním Jiřetínem

Mladší přípravka  - hraje v sobotu 26.9. od 10 hod na domácím hřišti se Spořicemi