27.10.2015 06:02

SK Ervěnice - Jirkov ; Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 24 – 25.10.2015

A mužstvo   Březno  -  SK Ervěnice  - Jirkov      2 : 1  (2 : 0)

Na malém hřišti v Málkově jsme odehráli utkání, ve kterém jsme v prvním poločase nebyli důrazní a vysocí hráči Března nás většinou hlavně v hlavičkových soubojích přehrávali. Do první šance se dostal Ameti, ale s jeho křížnou střelou si Lux poradil. V soubojích ve vápně se dvakrát hlavou prosadili domácí, ale Červenka byl na místě. V 16. minutě zaváhal Císař a Paldrman udělal kličku Červenkovi a z úhlu otevřel skóre 1 : 0. Ve 30 minutě těsně minul branku Braum a v zápětí Valčík z blízka dal do Luxe. Ve 40 minutě přišlo zaváhání naší obrany po druhé a náš odchovanec Kejzlar zvýšil podél Červenky na 2 : 0. V zápětí vytáhl zákrok Lux když gólovou střelu Brauma vyrazil na roh. Druhý poločas začal naším velkým náporem a hned ve 48.minutě využil šanci Ambroz po přihrávce Brauma 2 : 1. Druhý poločas se sice odehrál většinou na polovině Března, ale branku jsme již nedali. Nejblíže byl Ameti, který ač byl sám před brankářem střílel zbytečně z první a Lux s jeho střelou neměl problém. Domácí v závěru mohli zvýšit, ale ani David Rezek a ani Paldrman na Červenku nevyzráli. V 78 minutě odpustil domácím hlavní rozhodčí pokutový kop, když byl zezadu sražen Ameti, ale to už jsme si zvykli, že se to na nás  nepíská. Škoda další ztráty bodů

Sestava  Červenka , Šlachta , Císař, Glas, Valčík,  Proll(66 Niš) , Mašl, Haviar, Ambroz,  Braum , Ameti

B mužstvo     SK Ervěnice – Jirkov  B  -  volno

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov – FC Chomutov/Spořice    1 : 6 (0 : 2)

Kluci podali nejhorší výkon podzimu

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov – FC Chomutov/Spořice    1 : 1 (1 : 1) pok.kopy 4 : 2. Branku dal Rajčan

Starší žáci     SK Ervěnice-Jirkov – Litvínov A         1 : 8 (1 : 3)

Ve druhém poločase jsme na vedoucí mužstvo soutěže nestačili. Branku dal Martin Dzuriak

Mladší žáci   SK Ervěnice – Jirkov - Litvínov       0 : 9 (0 : 2)

Starší přípravka   SK Ervěnice-Jirkov  -  Bečov   4 : 1 (0 : 0)