30.09.2015 09:02

SK Ervěnice - Jirkov Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 26 – 27.9.2015

A mužstvo    SK Ervěnice-Jirkov : Klášterec      1 : 2  (1 : 0)

Jako černá můra nás musí strašit , když se vysloví Klášterec. Ač jsme se dostali ve 26 minutě krásnou střelou Baška z trestného kopu do vedení a měli hru ve své moci, přesto jsme odešli poraženi jako v přípravě. Kluci bojovali, ale přeci jenom před brankou nám chyběl důraz Krále a Brauma, kteří chyběli pro zranění a nemoc. V brance zaskočil za zraněného Schwarze dorostenec Eichler. V 55. minutě se za nešťastnou ruku Glase kopala penalta, kterou proměnil Jaroslav Škultéty. Hosté nás dorazili v 67.minutě Maříkem. Nebyl nám platný ani závěrečný drtivý tlak, kdy selhali ve třech šancí 2x Proll a Niš. Tentokrát jsme i přes velkou bojovnost body nezískali. ŠKODA!!

Sestava  Eichler, , Glas , Čibenka, Trávníček, Valčík, Vacula(39 Proll) , Mašl, Banovič(80 Šlachta), Dvořák(67 Škorník))), Macák (54 Niš), Bašek

Strupčice  -  Obrnice    5 : 2

B mužstvo    Braňany  - SK Ervěnice – Jirkov  B     2 : 3 (2 : 1)

Kluci otočili z 2 : 0 brankami 2x Ameti a Pavla Národy.

Starší dorost    Svádov  - SK Ervěnice – Jirkov      2 : 3 (1 : 1)

Branky Mostovoj, Škorník a v poslední minutě Proll

Mladší dorost   Svádov - SK Ervěnice – Jirkov    3 : 3 (2 : 2) – prohra na penalty

Branky 2x Daniel a Hartman

Starší žáci      SK Ervěnice-Jirkov  -  MFK Most      4 : 0 (1 : 0)

Branky – Postler, Jan Dzuriak, Hamouz a Kalas

Mladší žáci   SK Ervěnice – Jirkov -  MFK Most   4 : 2 (3 : 0)

Naše branky vstřelili Ouzký, Illéš, Vopat a Machek

Starší přípravka   SK Ervěnice-Jirkov – Horní Jiřetín    11 : 0 (3 : 0)

Branky – 4x Červeňák, 2x Novotný, Kadeřábek a 1x Kirchner, Kočí a Ilčík

Mladší přípravka    SK Ervěnice-Jirkov  - Spořice   6 : 3 (3 : 0)

Branky – 3x Niš, 2x Krása, 1x Jáchym

Ženy          SK Ervěnice-Jirkov  - Horní Bříza  1 : 1 (0 : 1)

Branku vstřelila Lukešová

Program na  3 – 4.10.2015

A mužstvo – hraje v neděli 4.10. od 16 hodin v Domoušicích. Odjezd je stanoven na 14 hodin

B mužstvo - hraje v sobotu 3.10. od 12 30 na domácím hřišti s mužstvem LoKo Chomutov B

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 3.10. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s mužstvem Litvínova

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 3.10. od 10 resp 12 hodin v Litvínově s B mužstvem. Odjezd je stanoven na 8 30

Starší přípravka – hraje v neděli 4.10. od 10 hodin v Kopistech. Odjezd je stanoven na 8 30

Mladší přípravka  - hraje v sobotu 3.10. od 10 hodin v Meziboří. Odjezd je v 8 30