05.10.2015 12:37

SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 3 – 4.10.2015

A mužstvo    Domoušice  : SK Ervěnice  - Jirkov      0 : 0  (0 : 0) na pok.kopy 5 : 4

V prvním poločase domácí svým důrazem se dostali do čtyř velmi dobrých pozic a štěstí a bravurní zákrok červenky nás udržel ve hře.Ve 38.minutě šel Dvořák sám na branku, ale v rozhodujícím momentě si předkopl míč a již na něj nedosáhl. Ve 39. minutě přišlo první velké zaváhání rozhodčího, kdy pískl faul na Glase, ale Proll šel sám na branku. Ve druhém poločase jsme přistoupili na velmi tvrdou hru domácích a dostávali jsme se do velmi dobrých příležitostí. V 55.minutě po přiťuknutí Prolla na Zajaka se k údivu všech pískalo postavení mimo, když už jsme oslavovali branku(druhý úlet rozhodčích). V závěru se obě mužstva snažili utkání rozhodnout a v 89 minutě přišel třetí moment, který opět ovlivnil výsledek. Domácí brankář úmyslně šlápl Emmera do břicha, ale píšťalka byla němá. V poslední minutě však můžeme hovořit o  štěstí, když Šlachta skluzem skočil do střely domácímu útočníkovi ve vyložené brankové příležitosti. V penaltách jsme byli blíže k vítězství, ale poslední pátou penaltu Proll neproměnil a v sedmé sérii selhal Valčík. Ve druhé nedal Mašl. Opět velká škoda, kluci opět podali velmi bojovný výkon, ale v ofenzívě nám citelně chybí zranění hráči Král, Vacula, Banovič, Broum a Macák. Zraněného Schwarze v brance Červenka velmi dobrým výkonem nahradil

Sestava  Červenka , Šlachta , Čibenka, Trávníček, Valčík,  Proll , Mašl, Glas, Zajak (61 Jan Emmer) Dvořák(81 Šístek) , Bašek

Louny – Březno   6 : 3

B mužstvo    SK Ervěnice – Jirkov  B   -  LoKo B     3 : 3 (3 : 1) penalty Ervěnice

Branky – Pavel Národa, Ameti a Kořínek

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov - Litvínov      0 : 2 (0 : 0)

Velmi dobré utkání předních mužstev. Hosté byli v závěru šťastnější

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov  -  Litvínov   2 : 5 (1 : 3)

Branky Treml, Daniel

Starší žáci      Litvínov  B -  SK Ervěnice-Jirkov        1 : 4 (0 : 1)

Branky 2x Hamouz, 1x Karásek a Gunar

Mladší žáci   Litvínov B - SK Ervěnice – Jirkov    6 : 0 (0 : 0)

Starší přípravka   Kopisty - SK Ervěnice-Jirkov    5 : 7 (3 : 3)

Branky – Červeňák 3x, 1x Novotný, Šottník, Kadeřábek a Kočí

Mladší přípravka    Meziboří - SK Ervěnice-Jirkov    4 : 13 (1 : 5)

Branky – 4x Červeňák, Novotný, 3x Niš, 1x Štanglica, Jáchym

Ženy          Chýše  - SK Ervěnice-Jirkov    5 : 2 (1 : 1)

Branky – Lukešová a Badinková

Program na  10 – 11.10.2015

A mužstvo – hraje v sobotu 10.10. od 16 hodin na domácím hřišti s mužstvem Podbořan

B mužstvo - hraje v sobotu 10.10. od 12 30 Kryrech. Odjezd je stanoven na 10 45 hod

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 10.10. od 10 resp 12 15 v Lounech. Odjezd je stanoven na 8 45 hod

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 10.10. od 10 resp 12 hod na domácím hřišti s mužstvem Bíliny

Starší přípravka – hraje v sobotu 10.10. na domácím hřišti od 10 hodin s mužstvem LoKo Chomutov

Mladší přípravka  - hraje v sobotu 10.10. na domácím hřišti od 10 hodin s Kopisty