08.09.2015 06:11

SK Ervěnice - Jirkov , Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 5 – 6.9.2015

A mužstvo     Kadaň  - SK Ervěnice  - Jirkov      3 : 4  (2 : 2)

Utkání mělo od začátku šťávu, jen výkon rozhodčích neodpovídal úrovni utkání. Očekávaný nápor Kadaně jsme zmrazili už ve 4.minutě, když Král našel mladého Dvořáka a ten z hranice pokutového území prostřelil Turánka. Ve 23 minutě zaúřadoval hlavní rozhodčí a přísně nařídil pokutový kop za údajné vražení do soupeře, který Mikeš s přehledem proměnil 1 : 1. Ve 35. minutě opět trestný kop, který viděli jen rozhodčí z něhož centru Brychta otáčí na 2 : 1 pro domácí. Ve 37 minutě Bašek z 18 metrů  technickou střelou vymetl pravou šibenici. Do konce poločasu měli převahu domácí, ale k vedoucí brance přišli až ve druhé půli, kdy v 46 zaváhání Mašla využil Karban 3 : 2. Od tohoto momentu jsme převzali iniciativu a brankové příležitosti zahodili Bašek, Král, Proll i Braum. V 67 .minutě se ve vápně po rohovém kopu Mašla nejlépe zorientoval Braum a vyrovnal na 3 : 3. Domácí sice dvakrát zahrozili, ale obě těžké střely udržel Schwarz v náruči. V 83 minutě se předvedl opět rozhodčí, když přerušil hru údajné zranění domácích, kdy Braum se řítil do otevřeného prostoru Kadaně. Rozhodnutí přišlo v 91 minutě, když Mašl zahrál trestný kop na zadní tyč, kde Král míč vrátil na nabíhajícího Brauma a překvapení bylo na světě. 3 : 4. Výborně !!!!

Sestava Schwarz, Mašl, Čibenka, Trávníček, Valčík(39 Šlachta), Vacula (46 Proll), Braum, Banovič, Dvořák, Bašek (89 Kořínek), Král

Louny B – Strupčice   5 : 1

B mužstvo    SK Ervěnice – Jirkov  B  - Nové Sedlo   1 : 6 (0 : 2)

Kluci v závěru proti zkušenému soupeři odpadli. Rozhodl rozdílový hráč Loos, který vstřelil pět branek. My ty branky nevstřelili ani z nejvyloženějších příležitostí. Dvakrát zazvonilo břevno. Za nás se trefil Glas.

Sestava – Eichler, Dostál, Císař, Bidař, Bidař, Kořínek, Hlaváček, Glas, Král, Pavel Národa, Niš

Starší dorost     SK Ervěnice – Jirkov - Lovosice     1 : 0 (0 : 0)

Zodpovědný výkon. Branku vstřelil Šefler

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov - Lovosice    3 : 5 (1 : 1)

Zbytečná prohra. Kluci vedli ještě 12 minut před koncem. Branky Kirchner,Kontra, Dzuriak Jan

Starší žáci  Litvínov A  -  SK Ervěnice-Jirkov    -    15 : 0 (5 : 0)    sehráno 2.9.2015

SK Ervěnice – Jirkov  - FC Chomutov   3 : 2 (0 : 2)

Všechny tři branky vstřelil Hamouz

Mladší žáci   Litvínov A - SK Ervěnice – Jirkov –   9 : 0 (4 : 0)    sehráno 2.9.2015

SK Ervěnice – Jirkov  -  FC Chomutov  2 : 10 (1 : 4)

Branky Krpeš a Šišovský

Starší přípravka   Radonice – SK Ervěnice-Jirkov   0 : 3 (0 : 0)

Branky Kadeřábek, Novotný a Červeňák

Mladší přípravka    Vilémov – SK Ervěnice-Jirkov  7 : 9 (3 : 4)

Branky vstřelil 7x Červeňák a 2x Niš

Ženy                   SK Ervěnice – Jirkov - Kostomlaty  0 : 2 (0 : 0)

Děvčata překvapivě prohrála

Program na  12 – 13.9.2015

A mužstvo – Ve středu 9.9. od 17 hodin hraje Severočeský pohár na domácím hřišti s účastníkem krajského přeboru Bílinou a v sobotu 12.9. hrají od 13 hodin se Spořicemi

B mužstvo - hraje v sobotu 12.9. od 17 hodin v Perštejně. Odjezd je stanoven na 15 30

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 13.9. od 10 resp 12 15 v Souši s mužstvem Mostecký FK/Obrnice

Starší a mladší žáci – hrají v úterý 8.9. od 16 30 resp 18 15 na domácím hřišti s mužstvem Kadaně a v sobotu 12.9. hrají na domácím hřišti od 10 resp 12 hodin s mužstvem LoKo Chomutov

Starší přípravka – hraje v sobotu 12.9. od 10 hodin na domácím hřišti s mužstvem Klášterce

Mladší přípravka  - hraje v sobotu 12.9. též od 10 hodin na domácím hřišti s mužstvem Klášterce.