13.04.2017 08:01

SK Ervěnice - Jirkov Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 1. – 2.4.2017

A mužstvo Ervěnice - Kopisty 2 : 1 (1 : 0)

Utkání provázelo mnoho nepřesností a z naší strany to bylo hlavně ve finální fázy. Již ve 3.minutě neproměnil velkou šanci Banovič. V 17.minutě Haviarův volej skončil nad bránou a když spálil ve 30.minutě Glas tutovku po krásné akci Banoviče začali jsme hrát nervozně. Po obléhání branky Kopist ve 36.minutě Šeflerovu střelu zastavila ruka hostujícího hráče v pokutovém území a Haviar nedal z pokutového kopu šanci brankáři hostí 1 : 0. Hosté se dostávali k naší brance jen sporadicky. Ve druhém poločase jsme spalovali jednu šanci za druhou a dočkali jsme se až 69.minutě, kdy po chybě stopéra Březiny proměnil sólový únik opět David Haviar 2 : 0. Hosté vrhly síly do útoku a ze skrumáže po rohovém kopu Jankovič snížil na 2 : 1. V závěru musel Schwarz vyrazit těžkou střelu z dálky, ale jinak jsme již hosty do ničeho nepustili. Zvýšit naše vedení mohl 2x Král, ale i ten v koncovce selhal.

Sestava mužstva: Schwarz, Glas, Cajthamr, Trávníček, Šefler, Proll (38 Trojan), Banovič, Mašl, Dvořák, Haviar(76 Ambroz), Král

Postoloprty – LoKo 2 : 3

B mužstvo Kryry - Ervěnice 4 : 1 (2 : 1)

Jedinou naší branku vstřelil z trestného kopu Niš

Starší dorost Krupka - Ervěnice 3 : 2 (1 : 2)

Přestože jsme vedli 0 : 2, tak jsme v závěru dvakrát inkasovali. Naše branky vstřelilŠlachta a Pavel Pěnkava

Mladší dorost Krupka - Ervěnice 0 : 2 (0 : 0)

Zasloužené vítězství, když naše branky vstřelili Karásek a Mashinistov

Starší žáci Mostecký FK - Ervěnice 6 : 2 (2 : 1)

S favoritem jsme udrželi krok jen v prvním poločase. Naše branky vstřelili Surmaj a Znamínko

Mladší žáci Mostecký FK - Ervěnice 7 : 0 (3 : 0)

Výsledek neodpovídá průběhu utkání, když jsme nedokázali proměňovat vyložené příležitosti.

Mladší přípravka 2008 Ervěnice - Chomutov 5 : 9 ročník 2009 9 : 5

Ervěnice - Mostecký FK 12 : 3 19 : 3

Ervěnice - Litvínov 9 : 11 15 : 4

Ženy Cheb - Ervěnice 3 : 5 (2 : 3)

Děvčata oplatila domácím porážku z podzimu, když branky vstřelili 2x Flachsová a Podaná, jednu branku přidala Mrázová

Program mistrovských utkání na 8 a 9.4.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 8.4.2017 od 15 30 ve Spořicích. Odjezd auty ve 14 15

B mužstvo - hraje v neděli 9.4.od 16 30 na domácím hřišti s mužstvem Tuchořic

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 8.4. na domácím hřišti od 10 resp 12 15 s mužstvem Děčína

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 9.4. doma od 10 resp 12 hodin s mužstvem Postoloprt

Starší přípravka - hraje v neděli 9.4. satelit od 9 hodin v Chomutově U polikliniky s mužstvy Chomutova, Mostu a Litvínova

Mladší přípravka – hraje satelit v sobotu 8.4. od 13 30 v Mostě hřiště Čepirohy s mužstvy Mostu a Ústí n/L