14.06.2016 05:46

SK Ervěnice - Jirkov, Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky ze 11.6. – 12.6.2016

A mužstvo –  SK Ervěnice-Jirkov - Březenecká    6 : 2 (3 : 0)

I když hosté hned ve druhé minutě zahrozili, byl z naší strany první poločas sehrán výborně. Čekali jsme na chybu a ta přišla ve 13.minutě, kdy po rychlé narážečce mezi Ambrozem a Haviárem se dostal kolmicí za obranu hostí Ameti a obešel Novotného v brance hostí 1 : 0.. V 19.minutě využil zmatku obrany hostí a opět do prázné po obehrání brankáře dává do prázdné 2 : 0. Když Haviár ve 45.minutě technicky z vápna dal na 3 : 0 bylo rozhodnuto. Hosté sice dopředu nehráli špatně i několikrát se dostali do dobrých pozic, obrana domácích však hrála dobře a golman Červenka byl jistotou v bráně. V 67. minutě hosté po akci Faráře snížili Špicarem na 3 : 1, ale hned po rozehrání Král zvýšil na 4 : 1. V 80 minutě po faulu na Haviara se kopal pokutový kop a faulovaný Haviar zvýšil na 5 : 1. V 82 minutě po nádherné akci Haviara z voleje Mašl trefil míč na 6 : 1. V poslední minutě snížil hlavou na konečných 6 : 2. Petr Nový.

Sestava – Červenka, Valčík(77 Zajak), Šístek, Trávníček Šlachta, Proll , Mašl, Haviar(82 Šefler), Ambroz, Ameti(46 Dvořák), Král

Strupčice – Březno       1 : 3

B mužstvo      - Vroutek - Ervěnice B    7 : 2  (3 : 2)

Branky Pavel Národa a Dvořák

Starší dorost   - Krupka – Ervěnice   3 : 3 (1 : 1)   p.k. 3 : 2

Branky – Dvořák, Mostovoj a Horáček

Mladší dorost  - Krupka – Ervěnice   3 : 4 (2 : 2)

Branky 2x Daniel a Červeňák

Starší žáci          Žatec  - SK Ervěnice        0 : 0 (0 : 0)  p.k. 2 : 4

Mladší žáci   -    Žatec - SK Ervěnice         7 : 1 (3 : 0)

Branku vstřelil Ciple

Program na  18 – 19.6.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v sobotu 18.6. od 17 hodin v Údlicích. Odjezd auty. Jedná se o změně termínu (středa 15.6. od 17 hodin)

B mužstvo – B mužstvo hraje v sobotu 18.6. od 10 hod  doma s B mužstvem Žatce

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 19.6. od 10 resp 12 15 hod doma s Litoměřicemi

Dále bude sehráno na hřišti Žižkova v sobotu 18.6. od 17 hodin finalové utkání okresního finále Severočeského poháru mezi Rašovicemi a Otvicemi.