11.05.2017 09:35

SK Ervěnice - Jirkov  Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z - 6 – 7.5.2017

A mužstvo Ervěnice - Obrnice 3 : 1 (2 : 0)

Přes opatrný začátek, kdy jsme nechali v 10 minutě volného Pilaře, kterého však Schwarz vychytal, jsme hru kontrolovali a soupeře přehrávali a až ve 30.minutě Ambroz vystřelil z 25 metrů brankář hostí Molnár, trochu střelu podcenil, míč divně skočil a podklouzl mu pod tělem 1 : 0. Ve 39.minutě po přihrávce Krále se Banovič protáhl do pokutového území a když našel na zadní tyči zcela volného Niše skóre se opět měnilo 2 : 0. Začátek druhého poločasu začal velkou šancí Dvořáka, který z pěti metrů přestřelil odkrytou branku po přihrávce Krále. Hned z protiútoku po naší špatné rozehrávce se objevil sám před brankou zkušený Pilař a podél našeho brankařeSchwarze snížil na 2 : 1. Ještě jednou nám zatrnulo v 60.minutě, ale Schwarz útočníka hostí vychytal. V 64.minutě se důrazně protáhl za obranu hostí Král, našel zcela volného Haviara a ten skluzem bez potíží zvýšil na konečných 3 : 1. V závěru jsme hru kontrolovali a ještě několikrát mohli zvýšit vedení, hlavně po akci mladého Davida Pěnkavy visela branka na vlásku.

Sestava mužstva: Schwarz, Ambroz, Národa Jakub, Banovič, Šefler, Dvořák, Mašl, Glas, Proll (65 Pěnkava D.), Král, Niš (46. Haviar)

Louny B - Loko 4 : 1

B mužstvo Vilémov - Ervěnice 4 : 5 (3 : 2)

Vítěznou branku jsme vstřelili dvě minuty před koncem. Branky vstřelili Proll 3x, Dvořák a Haviar 1x

Starší dorost SK Roudnice – Ervěnice 2 : 1 (1 : 1)

Inkasovali jsme ve vyrovnaném utkání v 89.minutě. Naší jedinou branku vstřelil David Pěnkava

Mladší dorost SK Roudnice – Ervěnice 3 : 2 (2 : 1)

Neustále jsme dotahovali náskok domácích, ale přes závěrečný nápor se nám vyrovnat nepodařilo. Naše branky vstřelili Karásek a Kalaš

Ženy Ervěnice - Libušín 4 : 0 (2 : 0)

Naše děvčata se vítězstvím posunula na krásné třetí místo. Branky vstřelili Novotná, Podaná, Lukešová a Flachsová

Program mistrovských utkání na 13 – 14.5.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 13.5. od 17 hodin v Postoloprtech. Odjezd auty v 15 30

B mužstvo - hraje v neděli 14.5. od 17 hodin doma s Kláštercem

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 13.5. na domácím hřišti od 10 resp 12 15 hod s Proboštovem

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 14.5. od 15 30 resp 17 30 hod na domácím hřišti s Duchcovem

Starší přípravka - hraje satelit v sobotu 13.5. od 10 hodin v Litvínově na hřišti Lomská s Litvínovem, Mostem a Litoměřicemi. Odjezd autobuse je v 8 30 hod

Mladší přípravka – hraje satelit v neděli 14.5. od 9 hodin v Chomutově U polikliniky s Chomutovem, Mostem a s Ústím n/L

Ženy – hrají v neděli 14.5. od 10 30 hod v Horní Bříze. Odjezd autobusu je stanoven na 7 45 hod