12.04.2016 05:42

SK Ervěnice - Jirkov, Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 9 – 10.4.2016

A mužstvo –  SK Ervěnice-Jirkov – Kadaň    2 : 2 (0 : 2)   p.k. 3 : 2

V utkání s vedoucím mužstvem soutěže nás soupeř zaskočil hned v 1. minutě, kdy zaváhání jinak výborně hrajícího Šlachty využil Šlajchrt 0 : 1. Soupeř byl silnější na míči a velké nebezpečí nám hrozilo hlavně po přihrávkách Mikeše a důrazného Karbana. V 15. minutě se objevil v dobré pozici Banovič, ale místo střely volil přihrávku na obsazeného Dvořáka.Ve 20.minutě pálil Banovič hlavou vedle. Ve 36. minutě po akci Mikeše Fefrčík vyslal na naší branku tvrdou střelu Červenka vyrazil do Haviara od kterého se míč odrazil do Banoviče a míč skončil za brankovou čarou 0 : 2      V následujících minutách prvního poločasu se dvakrát zaskvěl výtečnými zákroky Červenka. Do druhého poločasu pozměnil trenér Pavlov taktiku, kterou jsme převzali hru do svých rukou a kdo viděl první poločas, tak nevěřil svým očím. Haviár s Mašlem diktovali hru ke kterým se přidali ostatní. V 56 minutě odraženou střelu Banoviče poslal Haviar do sítě 1 : 2. V 60 minutě bylo veseleji, kdy centr Dvořáka poslal hlavou Banovič do sítě 2 : 2. V 69. minutě po trestném kopu Mašla vyrazil brankář hostí hlavičku Haviara do tyče a Dvořák přehodil z dvou metrů branku Kadaně – tutovka..Měli jsme další tři dobré příležitosti, ale v závěru Kadaň mohla strhnout vítězství na svou stranu.V 75 minutě Čibenka orazítkoval naší tyč a v 92 .minutě nejdříve vyrazil Červenka míč na brankovou čáru do Mašla a následující dorážku stačil vytlačit mimo tyče. Následovaly penalty ve kterých se vyznamenal Červenka, když chytil tři penalty soupeře. Mužstvo ukázalo charakter a se čtyřmi dorostenci v sestavě sehrálo velmi pěkné a dramatické utkání se šťastným koncem pro nás.

Sestava – Červenka, Valčík, Haviar, Trávníček(46 Schwarz), Šlachta, Mostovoj (85 Niš), Banovič, Emmer, Mašl, Dvořák, Král

Strupčice – Louny          4 : 3

B mužstvo      Nové Sedlo - SK Ervěnice – Jirkov    10 : 1  (6 : 0)

Soupeř nás jednoznačně přehrál v čele s bývalým ligovým hráčem Loosem, který nám vstřelil šest branek.. Čestný úspěch našich vstřelil Niš

Starší dorost    Lovosice -  SK Ervěnice – Jirkov       3 : 1 (2 : 1)

Jedinou naší branku vstřelil Mostovoj

Mladší dorost   Lovosice - SK Ervěnice – Jirkov       6 : 2  (4 : 1)

Naše branky Daniel a Gažo

Starší žáci     SK Ervěnice – Jirkov  - Žatec     4 : 1 (2 : 1)

Branky 2x Karásek a Votruba

Mladší žáci   SK Ervěnice – Jirkov  - Žatec     2 : 9 (1 : 3)

Branky Iléš a Šišovský

Starší přípravky    Březno – Ervěnice – odloženo na 14.4. od 16 30

Mladší přípravky   Strupčice – Ervěnice   4 : 8 (2 : 4)

Našče branky 4x Niš, 2x Grünbaum, 1x Hradecký a Marek

Ženy  -           měly volný termín

Program na  16 - 17.4.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v sobotu 16.4. od 10 30 ve Spořicích. Odjezd auty v 9 15

B mužstvo – hraje v neděli 17.4. na domácím hřišti od 17 hod s Perštejnem

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 17.4. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti MFK Most

Starší a mladší žáci – starší žáci hrají v úterý 12.4. od 17 hodin na domácím hřišti pohárové utkání s MFK Most a mladší žáci hrají ve čtvrtek 14.4. od 17 hodin na domácím hřišti s Bílinou. . V sobotu 16.4. hrají naše obě mužstva od 10 resp 12 hodin doma s mužstvem Loun

Starší přípravky – hrají 14.4. dohrávku v Březně od 16 30 a v sobotu  16.4. od 10 hodin v Bečově. Odjezd je stanoven na 8 45

Mladší přípravky -  hrají v neděli 17.4. od 10 hodin v Perštejně.. Odjezd je stanoven na 8 45