12.06.2017 12:53

SK Ervěnice - Jirkov   Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z - 10 – 11.6.2017

A mužstvo LoKo Chomutov - Ervěnice 2 : 2 (1 : 0) p.k. 4 : 2

V silně omlazené sestavě jsme sice hned z prvního rohu v 1.minutě utkání inkasovali, ale s domácími jsme drželi krok. Nejdříve mohli domácí náskok navýšit, ale v posledních pěti minutách první půle mohl nejdříve Proll a následně dvakrát Dvořák vyrovnat. Vyrovnání jsme se dočkali ve 48.minutě, když po akci Krále dokázal z blízka Niš prostřelit domácího Rosu. V 61 minutě domácí Šmok neproměnil, po šlapáku Národy, pokutový kop. Ve druhém poločase jsme byli lepší a v 76 minutě Dvořák vysunul Krále a ten po zaseknutí míče z hranice velkého čtverce trefil levý roh Rosovy branky 1 : 2. Domácí se přesto dočkali vyrovnání, když v 91.minutě jsme zbytečně odehráli míč na roh, z něhož Kubík hlavou vyrovnal na konečných 2 : 2. V penaltové lotérii jsme opět selhali, když neproměnil Král a Tancoš. V dospělých si odbyl debut Růžička a podal velmi dobrý výkon.

Sestava mužstva: Schwarz, Glas, J.Národa, Růžička, Šefler, Dvořák, Mašl, Proll (55 Tancoš), Mostovoj (60 Trojan), Niš (75 Valčík), Král

B mužstvo Ervěnice - Černovice 2 : 2 (1 : 1) p.k. 1 : 4

Potřebný bod jsme vybojovali i když vyrovnání jsme se dočkali až v 89.minutě zásluhou Pavla Národy. První branku vstřelil Král.

Starší dorost Ervěnice - Lovosice 7 : 1 (4 : 0)

Kluci potvrdili dobrou jarní formu a soupeře přestříleli rozdílem třídy. 4x se trefil Šlachta, 1 x Mostovoj, Treml a z p.kopu Sedláček

Mladší dorost Ervěnice - Lovosice 1 : 2 (1 : 0)

Přestože jsme celé utkání byli lepším týmem odešli jsme poraženi. Jedinou naší branku vstřelil Daniel

Starší žáci Ervěnice – Velké Březno 1 : 7 (0 : 4)

Hosté nás přehráli po všech stránkách. Naší branku vstřelil Makula

Mladší žáci Ervěnice – Velké Březno 12 : 2 (6 : 0)

Jednoznačné vítězství našeho mužstva. Branky vstřelili 3 x Jalč, Starý a Šilar, 2x Trojan a 1x Mirga

Přípravka 2008 – na našem hřišti se v sobotu uskutečnil memoriál Josefa Oubrechta za účasti devíti mužstev v němž jsme skončili za Aší na druhém místě.

Přípravka 2009 – na našem hřišti se v neděli uskutečni turnaj o pohár starosty Jirkova za účasti osmi mužstev, ve kterém jsme též byli druzí za Rakovníkem.