SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 26 – 27.3.2016

A mužstvo –  SK Ervěnice-Jirkov   -  Ledvice  1 : 3 (0 : 1)

V utkání velmi dobré úrovně jsme začali laxně a hned  v 1.minutě po zaváhání v rozehrávce jsme po centru z levé strany inkasovali po voleji Broskovicse 0 : 1. Hned ve 4. minutě mohlo být hůř, ale hostující útočník ve velmi dobré pozici míč pořádně netrefil. V následujících minutách jsme převzali iniciativu my a předháněli jsme se v zahazování brankových příležitostí. V 6. minutě Dvořák hlavou přes branku. V 7.minutě Valčík po standardce Niše z malého vápna přestřelil branku(tutovka).Během prvního poločasu Niš posílal perfektní centry do vápna z nichž nic do branky nepadlo. Ve 41 minutě po nejhezčí akci prvního poločasu pálil Ambroz do břevna. Ve 43 . minutě objevil sám před brankou Dvořák opět dal přes branku.

Začátek poločasu nás opět zaskočil a pochybě se řítil hostující Figr sám na branku, ale Červenka byl skvělý. V zápětí se předvedl dalším skvělým zákrokem po tvrdé střele. V 53. minutě Nišovu střelu hostující brankář vyrazil na roh a po něm vznikl závar před brankou hostí, kdy po střele Niše zastavil míč směřující do branky hráč hostí rukou, ale píšťalka rozhodčího byla němá. V 55 minutě přišel rozhodující moment utkání, kdy Mašl za vápnem fauloval útočníka hostí, rozhodčí zákrok posoudil jako zmaření brankové příležitosti a Mašl putoval do sprch. V zápětí bylo hůř, kdy střelu z trestného kopu, která se odrazila od břevna dopravil hlavou Figr do naší branky 0 : 2. Kluci i v deseti bojovali a v 62 minutě Haviar po přihrávce Niše těsně minul. V 77. minutě po centru Haviara Kostourek hlavou snížil na 1 : 2 a v zápětí se Koustourek protáhl podél brankové čáry, ale jeho prudká střela byla sražena na roh. V posledních minutách už jsme se hnali za vyrovnáním a otevřely zadní vrátka čehož využil Figr v 87.minutě na uzavření skóre na 1 : 3. Kluci za bojovnost zasluhují pochvalu, zejména Emmer s Ambozem naběhali hodně. Škoda ztráty bodů, neměli jsme to potřebné štěstíčko.

Sestava – Červenka, Valčík, Haviar, Wittman, Šroub (67 Zajak), Niš (67 Šlachta), Mašl, Emmer(77 Šístek), Ambroz, Dvořák, Kostourek

1

B mužstvo     Tuchořice – SK Ervěnice – Jirkov    4 : 1  (2 : 1)

Ve druhém poločase jsme sahali po vyrovnání(Zajak a Schwarz selhali v koncovce) a v závěru jsme dvakrát inkasovali.

Starší dorost   Štětí/Hošťřka  -  SK Ervěnice – Jirkov      2 : 0 (0 : 0)

Opět mnoho nevyužitých brankových příležitostí. V závěru byl vyloučen Armstark a my podruhé inkasovali.

Mladší dorost   Štětí/Hošťka  -  SK Ervěnice – Jirkov      2 : 1  (0 : 0)

Ve vyrovnaném utkání branku vstelil Ilginis

Starší žáci     SK Ervěnice – Jirkov  -  Litvínov  B    2 : 2 (0 : 1) na p.k. kluci vyhráli

V závěru jsme inkasovali na 2 : 2. obě naše branky vstřelil Karásek

Mladší žáci   SK Ervěnice – Jirkov  -  Litvínov  B    0 : 9 (0 : 5)

Hosté nás jasně přehráli

Ženy  -      Kostomlaty  - SK Ervěnice – Jirkov -    2 : 0  (1 : 0)

Ve vyrovnaném utkání jsme nedokázali vstřelit branku

Program na  2 - 3.4.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v neděli 3.4. od 16 30 v Lounech s místním B mužstvem. Odjezd je stanoven na 15 hodin

B mužstvo – hraje v sobotu 2.4. od 13 hodin na domácím hřišti s mužstvem Černovic

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 3.4. od 10 resp 12 15  hodin na domácím hřišti s mužstvem Neštěmic

Starší a mladší žáci – hrají 30.3. hrají od 15 30 resp 17 15 odložené utkání v Souši s MFK. Odjezd je stanoven na 14 30 a v sobotu 2.4. hrají od 10 resp 12 hodin v Bílině. Odjezd je v 8 30