SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 16 – 17.4.2016

A mužstvo –  Spořice  -  SK Ervěnice-Jirkov     2 : 1 (1 : 1)

O utkání se mi špatně píše, protože způsob vedení utkání hlavním rozhodčím Fišlem a AR1 Husárem byl katastrofální. Od první minuty bylo utkání vedeno tendenčním směrem – 6 ŽK a 1 x ČK. První branka byla uznána na pokyn AR1 a druhá byla vymyšlená penalta.. Do utkání jsme nastoupili pro pracovní zaneprázdnění bez Banoviče a Krále, ale s pěti dorostenci, kteří hráli výborně. V úvodu měli domácí několik výborně zahraných standardních situací v nichž byli nebezpeční a díky Červenkovi byla na ukazateli nula. V 16. minutě hlavičku Valčíka zastavil na brankové čáře Dobiáš a v 19. minutě domácí brankář vyrazil na roh tvrdou střelu Dvořáka. V 31. minutě už se skóre měnilo Dvořák se protáhl po lajně a tvrdou střelu domácí brankář vyrazil do Kubálka a míč skončil v brance 0 : 1. V 34. minutě opět po standardce hlavičku Vlčka Červenka vyrazil a Mašl vykopl míč z brankové čáry, ale AR1 ač nestál v dobré pozici, branku signalizoval. V úvodu druhé půle se dostal Vašina do šance, ale Červenka jeho střelu vyrazil. V 57.minutě odpískal HR nesmislný pokutový kop, který Eiselt proměnil. Nervy neudržel Haviár a byl vyloučen. Od této chvíle jsme sice bojovali, ale branku domácích jsme ohrozili až závěru. Několikrát nás podržel brankář Červenka.

Sestava – Červenka, Valčík, Haviar, Trávníček, Šlachta, Mostovoj (80 Wittman), Emmer(83 Schwarz), Mašl, Niš (46 Proll), Dvořák, Zajak

Louny B  .  Březno       4 : 2

B mužstvo      SK Ervěnice – Jirkov  -  Perštejn   2 : 5  (1 : 3)

Starší dorost    SK Ervěnice – Jirkov – MFK Most       1 : 5 (1 : 2)

Branka Mostovoj.

Mladší dorost   SK Ervěnice – Jirkov – MFK Most      0 : 9  (0 : 6)

Starší žáci    Pohár -  SK Ervěnice – Jirkov -  MFK Most     1 : 0 (0 : 0)

SK Ervěnice – Jirkov  -  Louny       4 : 7 (3 : 3)

Branky – Karásek, M.Dzuriak, Hamouz a Leden

Mladší žáci  Pohár -  SK Ervěnice – Jirkov  - Bílina     2 : 6 (0 : 3)

SK Ervěnice – Jirkov  -  Louny   0 : 6 (0 : 3)

Starší přípravky    Březno – Ervěnice  4 : 6 (1 : 5)

Branky – 3x Červeňák, 1x Vitvar, Jalč, Novotný

Bečov – Ervěnice  odloženo na 3.5. v 17 hod

Mladší přípravky   Perštejn – Ervěnice   pro déšť nehráno – přeloženo na 28.4. od 17 hodin.

Ženy  -           Horní Bříza  -  SK Ervěnice – Jirkov   0 : 4 (0 : 2)

Branky 2x Lukešová, 1x Landová a Medková

Program na  23 - 24.4.2016 – mistrovská utkání

A mužstvo – hraje v neděli 24.4. od 17 hodin na domácím hřišti s Obrnicemi

B mužstvo – hraje v sobotu 23.4. od 17 hodin ve Vejprtech. Odjezd je v 15 hodin

Starší a mladší dorost – hraje v neděli 24.4. v Děčíně od 10 resp 12 15. Odjezd je stanoven na  7 30

Starší a mladší žáci – hrají v sobotu 23.4. od 10 resp 12 hodin v Litvínově s A mužstvem. Odjezd je stanoven na 8 30.

Starší přípravky – hrají v pátek 22.4. od 17 hodin doma s Radonicemi.V úterý 26.4. hrají od 17 hodin na domácím hřišti s Radonicemi a ve středu 27.4. od 17 hodin v Klášterci