30.08.2016 06:17

SK Ervěnice - Jirkov - Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 20.8.2016

A mužstvo  -  SK Ervěnice – Jirkov  -  Dobroměřice   1 : 0 (0 : 0)

Za velkého vedra předvedli obě mužstva výkony s velkým nasazením. Boj hlavně o střed hřiště sice malinko ovládli hosté, ale Mašl s Glasem využívali každou možnost k rychlému přechodu do útoku, kterému však chyběla finální přihrávka. V 16. minutě Proll vnikl do pokutového území a v ideální pozici špatně přihrál. Ve 32 minutě Šlachta tvrdě vystřelil a brankář hostí střelu vyrazil na roh. V 36.minutě se krásně ve vápně protáhl Haviár, ale opět nedal. Hosté v poslední minutě prvního poločasu nastřelili Lazarikem boční tyč. Ve druhém poločase nejdříve Šebek netrefil v 56.minutě naší branku, ale rozhodující moment přišel v 67.minutě, kdy krásnou uličkou našel Mašl na hranici velkého vápna Dvořáka,který perfektně míč zpracoval a druhým dotykem míč poslal pod břevno. V 75. minutě Proll sám před brankářem trefil brankáře a v závěru, kdy už jsme chtěli udržet výsledek 2x ohrozil naší branku Šebek, ale naštěstí se netrefil mezi tyče. Vítězství jsme si zasloužili za důraznější a zodpovědnější přístup k utkání. Většina hráčů hrála s velkým nasazením a ve velkém vedru byli značně vyčerpáni.

Sestava :  Schwarz – Šlachta, Cejthamr(46 Bašek), Trávníček, Šefler, Proll, Glas, Mašl, Dvořák(85 Witman), Haviar,Král (76 Zajak)

Ostatní výsledky:

Spořice – Perštejn   2 : 2   (2 : 4 p.k.)

Ledvice – Kopisty   3 : 2

Obrnice – LoKo Chomutov   4 : 0

Postoloprty  - Podbořany  4 : 1

Domoušice  -  Údlice  3 : 3 (p.k. 4 : 3)

Březno  -  Louny B   2 : 1

B mužstvo  -  Vroutek  -  SK Ervěnice – Jirkov  B   9 : 2 (4 : 1)

Obě branky vstřelil Niš, Jinak nezodpovědnost některých hráčů svedla celé mužstvo k matnému výkonu.

Starší dorost – FC Chomutov  -   SK Ervěnice – Jirkov      3 : 0 (0 : 0)

Po přísně nařízeném pokutovém kopu a sporném ofsajdu na 2 : 0 přišel ještě třetí gól. Jinak hlavně v prvním poločase dobrý výkon.

Mladší dorost – FC Chiomutov  - SK Ervěnice – Jirkov     6 : 2 (1 : 2)

Starší žáci – odloženo

Mladší žáci – odloženo

Program mistrovských utkání na 31.8 – 11.9.2016

A mužstvo –  hraje v sobotu 3.9. od 17 hodin v Kopistech. Odjezd autobusu je stanoven na 15 30. V sobotu 10.9. hraje na domácím hřišti s mužstvem Spořic

B mužstvo -  hraje v neděli 4.9. od 17 00 doma s mužstvem Kryr. V sobotu 10.9. hraje od 13 30 v Tuchořicích. Odjezd je stanoven na 1145

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 3.9. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s mužstvem Krupky a v neděli 11.9. hraje v Děčíně od 10 resp 12 15. Odjezd autobusu je v 7 30

Starší a mladší žáci – Ve středu 31.8. hrají doma od 17 resp 18 45 hod s mužstvem Dubí. V neděli 4.9. od 10 resp 12 hodin hrají v Dubí. Odjezd je stanoven na 8 15. Ve středu 7.9. hrají od 16 30 resp 18 15 hrají v Kadaní na umělé trávě. Odjezd je stanoven na 15 15 a v neděli 11.9. od 10 resp 12 hodin hrají doma se Žatcem

Starší přípravky – v neděli 4.9. satelit v Chomutově na hlavním stadionu od 9 hodin a v neděli 11.9. hrají satelit na našem hřišti v Ervěnicích od 9 hodin.

Mladší přípravky – hrají satelit v neděli 4.9. od 9 hodin v Ervěnicích a v neděli 11.9. od 10 hodin hrají satelit v Mostě Čepirozích

Ženy – hrají v neděli 4.9. od 13 30 hodin ve Vědomicích. Odjezd je stanoven na 11 hod a v neděli 11.9. hrají na domácím hřišti od 16 hodin s mužstvem Postoloprt