SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 23 – 24.9.2017

A mužstvo SK Ervěnice – Jirkov - Kopisty 4 : 1(2 : 1)

Pro nás to nebylo vůbec snadné utkání, přestože mužstvo Kopist je na posledním místě. K marodům přibyli Mašl, Národa a Král, ale mladý kádr utkání zvládl na výbornou. Už ve druhé minutě Mostovoj obešel ve vápně dva hráče a míč předložil Dvořákovi, jenž se nemohl mýlit 1 : 0. Od této chvíle jsme hráli opatrně, ale když jsme se dostali k míči, hrozili jsme rychlými brejky. Hosté byli nebezbeční ze standardních situací a také se dočkali ve 33 minutě, když vyraženou střelu náš brankář vyrazil před veterána Jankoviče a ten měl již snadnou situaci 1 : 1. Jenže hned po rozehrání Dvořák předložil míč Mostovojovi a ten s přehledem placírou dal k tyči 2 : 1. Od této chvíle jsme hráli bez větších problémů. Po poločase v 59 minutě našel Šlachta nádherně Niše a ten střelou pod břevno zvyšoval na 3 : 1. V 72 minutě se zaskvěl Zajíc když kryl těžkou střelu z blízkosti. V 77 minutě byl zastaven Šlachta v dobré pozici nedovoleně a hosté inkasovali ČK. V 86 minutě se nádherně uvolnil na hranici malého vápna šestnáctiletý Pavel Pěnkava a bodlem nedal brankáři hostí šanci 4 : 1. Jsme spokojeni nejen s výsledkem, ale hlavně s výkonem našeho mladého mužstva.

Sestava: Zajíc, Valčík, Bystrý, Kunz, Šefler, Kontra(52 David Pěnkava), Dvořák, Emmer (75 Růžička), Mostovoj, Niš(80 Pavel Pěnkava), Niš (80 Horáček)

Klášterec – LoKo Chomutov 3 : 1

B mužstvo Tuchořice - SK Ervěnice-Jirkov B 6 : 1 (4 : 0)

Naší branku vstřelil Horáček

Starší dorost Proboštov - SK Ervěnice – Jirkov 2 : 3 (1 : 3) - 20.9.

V dohrávce naše branky vstřelili Kontra, Ričl a Hlavatý

Košťany/Oldřichov – SK Ervěnice – Jirkov 4 : 1 (1 : 0)

V utkání o první místo jsme propadli v koncovce. Naší jedinou branku vstřelil Wälzer

Mladší dorost Proboštov - SK Ervěnice – Jirkov 4 : 1 (2 : 0) - 20.9.

Naší branku vstřelil Postler

Košťany/Oldřichov – SK Ervěnice-Jirkov 4 : 3 (2 : 0)

Klobouk dolu před kluky, když z 0 : 3 sedm minut před koncem srovnali na 3 : 3. Jenže v poslední minutě inkasovali. Škoda, boda si zasloužili. Naše branky vstřelili Rusník. Šišovský a jedna byla vlastní.

Starší žáci Košťany/Oldřichov - Ervěnice/LoKo 2 : 1 (0 : 1)

Překvapivá prohra.

Mladší žáci Košťany/Oldřichov - Ervěnice/LoKo 3 : 1 (1 : 0)

Jedinou naší branku vstřelil Mirga

Starší přípravka A – Ervěnice – Litvínov 2007 18 : 16 2008 8 : 9

Ervěnice - Ústí n/L 2007 21 : 33 2008 4 : 11

Starší přípravka B SK Ervěnice - Jirkov – Meziboří 6 : 4 (4 : 2)

V pěkném utkání naše branky vstřelili 3x Červeňák, 2x Grünbaum a 1x Štanglica

Mladší přípravka A - Ervěnice/LoKo - Louny/Bílina 2009 0 : 0 2010 17 : 12

Ervěnice – Mostecký FK 2009 0 : 0 2010 16 : 6

Mladší přípravka B Junior Chomutov A - SK Ervěnice – Jirkov 14 : 2

Ženy SK Ervěnice-Jirkov - Vědomice 4 : 3 (0 : 2)

V pěkném utkání děvčata dokázala obrátit ve druhém poločase z nepříznivého stavu 1 : 3 na konečných 4 : 3. Vítěznou branku vstřelila tři minuty před koncem Novotná. Zbývající tři branky vstřelila nejlepší hráčka utkání Podaná.

Program mistrovských utkání na 30.9 – 1.10.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 30.9. od 15 hod v Ledvicích.

B mužstvo - hraje v neděli 1.10. od 16 30 na domácím hřišti s mužstvem Braňan

Starší a mladší dorost – hraje ve čtvrtek 28.9. od 10 resp 12 15 doma s Neštěmicemi a v sobotu 30.9. hrají od 10 resp 12 15 v Neštěmicích. Odjezd autobusu je stanoven na 7 45 hod.

Starší a mladší žáci – hrají v neděli 1.10. od 10 resp 12 hod v Žatci. Odjezd autobusu je stanoven na 8 30 hod

Starší přípravky A - hrají ve čtvrtek 28.9. satelit v Lounech od 9 resp 11 10 v Lounech za účasti mužstev Louny/Bílina/Černčice a Junioru Teplic a v neděli 1.10. od 9 hodin hrají satelit na našem hřišti za účasti mužstev Ústí n/L a Junioru Chomutov

Starší přípravky B – hraje v sobotu 30.9. od 10 hodin na domácím hřišti s mužstvem Strupčic

Mladší přípravky A – hrají satelit ve čtvrtek 28.9 od 10 resp 12 30 hod v Ústí n/L na UT za účasti mužstev Ústí n/L, Mosteckého FK a Děčína. V sobotu 30.9. od 10 hodin hrají satelit v Mostě na hřišti v Čepirozích za účasti mužstev Mostecký FK a Ústí n/l

Mladší přípravky B – hrají v úterý 26.9. hrají od 16 30 předehrávané utkání v Perštejně, ve středu 27.9. hrají od 17 hodin v Klášterci s jejich ,,A“ mužstvem v sobotu 30.9. hrají od 10 hodin na domácím hřišti s Juniorem Chomutov B a v pondělí 2.10. hrají od 16 15 odložené utkání v Hrušovanech. Čas odjezdu k utkáním venku určí trenér.

Ženy – hrají v neděli 1.10. od 15 hodin ve Rtyni nad Bílinou s mužstvem Teplic B. Odjezd autobusu je ve 13 15.