02.05.2016 13:36

SK Ervěnice - Jirkov, Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z 30.4. – 1.5.2016

A mužstvo –  FK Klášterec  -  SK Ervěnice-Jirkov    7 : 3 (4 : 2)

Flustrace na Klášterec pokračuje. I když jsme utkání začali v 1. minutě neproměněným samostatným nájezdem Krále a ve 2. minutě po přihrávce Ametiho technickou střelou Šlachta otevřel skóre a ještě v 6.minutě Ameti šel sám na brankáře, přesto jsme odešli vysoko poraženi. V 8. minutě domácí Mařík z první střely na branku z 25 metrů trefil pravý roh naší branky 1 : 1. Ve 12. minutě střelu Maříka ze 16 metrů vyrazil Schwarz před sebe a dobíhající Jan Kolář neměl s dorážkou problém. 2 : 1. V 17 minutě Mašl zahrál malou domů do špeku a Schwarzův odkop se odrazil od dobíhajícího Ivana Koláře do naší branky. Ve 30.minutě musel odstoupit stopér Cejthamr, přesto jsme se hnali do útoku a ve 34.minutě Trávníček po přiťuknutí Krále snižuje na 3 : 2. Kdy už viselo vyrovnání na vlásku přišel zbytečný faul na hranici vápna a Mařík z trestného kopu zvýšil na 4 : 2. Ve 47.minutě jsme opět propadli v bránění a Salčák prostřelil Schwarze po páté. Hned ve 49. minutě opět Salčák 6 : 2. V 70 minutě, kdy jsme se hnali dopředu prošel naší obranou Procházka a zvýšil na 7 : 2. V 75.minutě zmírnil naší krutou porážku z trestného kopu Proll na 7 : 3. Pozor spodek tabulky se nám přibližuje.

Sestava – Schwarz, Valčík, Cejthamr(30.Dvořák), Trávníček, Šlachta, Zajak (46 Emmer), Proll, Mašl, Ambroz, Ameti (76.Nedvěd), Král(55.Mostovoj)

Louny – Ledvice  5 : 1

B mužstvo      SK Ervěnice – Jirkov - Braňany     0 : 2  (0 : 1)

Ač jsme hráli hosté stříleli branky

Starší dorost   SK Ervěnice – Jirkov – Svádov/V.Březno     4 : 1 (2 : 0)

Branky – 2x Dvořák, 1x Proll a Horáček

Mladší dorost  SK Ervěnice – Jirkov – Svádov/V.Březno  5 : 0 (3 : 0)

Branky 2x Dzuriak a Daniel, 1x Gažo

Starší žáci         SK Ervěnice – FC Chomutov       0 : 6 (0 : 3)

Mladší žáci  Pohár -  SK Ervěnice – Jirkov – FC Chomutov       0 : 9 (0 : 5)

Starší přípravky    Ervěnice – Radonice   11 : 4 (4 : 3)

Branky – 4x Jalč, Červeňák 3x, Kulíšek, Novotný, Vitvar a Kadeřábek 1x

Klášterec – Ervěnice   2 : 6 (1 : 4)

Branky – 3x Červeňák, 2x Jalč, 1x Kadeřábek

Mladší přípravky   Perštejn – Ervěnice    0 : 22 (0 : 11)

Branky – 9x Niš, 6x Novotný, 2x Babka a Červeňák, 1x Štanglica, Blaško a Grünbaum

Klášterec – Ervěnice  0 : 0 (0 : 0)