SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 2 – 3.9.2017

A mužstvo LoKo Chomutov - SK Ervěnice - Jirkov 4 : 0 (3 : 0)

Zřejmě pod dojmem vysokého vítězství v minulém kole jsme nastoupili sice ve stylu útočném, ale v obranné fázi jsme hlavně v prvním poločase selhali. Domácí se často dostávali do šancí po nezodpovědnosti našich hráčů. Už ve 4.minutě jsme mohli inkasovat, ale samostatný nájezd chytil Zajíc. Ve 14. minutě rozhodčí nepískal hodně sporný zákrok domácího brankáře na Šlachtu. Domácí přes několik dobrých střeleckých pokusů vstřelili svůj první gól po rohu ve 24. minutě Hvozdou. Ve 35. minutě se kopal po faulu našeho Národy pokutový kop proti nám a Žďánský zvýšil na 2 : 0.. Ve 40. minutě jsme mohli vsítit kontaktní branku, ale Emmer nastřelil jen břevno. Ve 41. minutě Vintrlík potrestal další naší chybu a po samostatném nájezdu zvýšil na 3 : 0. Druhý poločas byl sice v naší režii, ale přes řadu šancí, které neproměnil Šlachta, Král a Dvořák jsme se do zápasu nevrátili. V 65 minutě zůstala němá píšťalka rozhodčího podruhé, když nepotrestal faul na Krále v pokutovém území. V 78 minutě trefil Niš tyč. V 90 minutě se však pískal pokutový kop podruhé proti nám za ruku Národy. Drbohlav z něj upravil na konečných 4 : 0. I když byl na nás rozhodčí přísnější (dostali jsme 7 ŽK), za výkon hlavně v prvním poločase jsme si body nezasloužili.

Sestava: Zajíc, Národa, Bystrý (49 Pěnkava), Valčík, Šefler, Mostovoj (58 Niš), Mašl, Emmer(72 Kocour), Dvořák, Šlachta, Král

Postoloprty – Klášterec 2 : 2 p.k. 4 : 2

B mužstvo SK Ervěnice-Jirkov B - Lom 1 : 2 (1 : 1)

Výsledek je pro naše hráče krutý, protože určitě jsme nebyli horším mužstvem. Hosté potrestali vyloučení našeho brankáře Draba z 67. minuty. Přesto jsme měli šanci vyrovnat, ale v 86. minutě Kašpárek neproměnil pokutový kop. Jedinou naší branku vstřelil Trojan

Sestava: Drab, Trojan, Císař, Kašpárek, Sailer, Lhotský, Kocour, Niš, Schwarz, Mostovoj, Horáček – střídali Národa Pavel, Emmer Jan, Navrátil, Tancoš a Novotný

Starší dorost Krupka - SK Ervěnice – Jirkov 0 : 0 (0 : 0) p.k. 6 : 5

Ve vyrovnaném utkání jsme prohráli na penalty.

Mladší dorost Krupka - SK Ervěnice – Jirkov 1 : 3 (0 : 2)

Naše branky vstřelili 2x Pavel Pěnkava a Honza Dzuriak

Starší žáci Ervěnice/LoKo - Bílina/Duchcov 2 : 1 (0 : 0)

Velmi pěkné utkání. Naše branky vstřelili Matoušek a Prošek.

Mladší žáci Ervěnice/LoKo – Bílina/Duchcov 2 : 5 (1 : 2)

Snížili jsme na 2 : 3, ale závěr patřil hostům. Naše branky 2x Mirga

Starší přípravka A – Satelit v Jirkově

ročník 2007 ročník 2008

Ervěnice – Mostecký FK 15 : 15 5 : 10

Ervěnice – FK Litvínov 7 : 8 9 : 5

Ervěnice – Junior Chomutov 2 : 15 7 : 6

Starší přípravka B Vilémov – SK Ervěnice - Jirkov 1 : 3 (0 : 1)

Branky Novák,Sivák, Jetenský

Mladší přípravka A - satelit v Jirkově

ročník 2009 ročník 2010

Ervěnice – Mostecký FK 17 : 11 2 : 16

Ervěnice – FK Litvínov 14 : 7 10 : 8

Ervěnice – Junior Chomutov 6 : 10 10 : 8

Mladší přípravka B SK Ervěnice – Jirkov - Spořice 7 : 15 (4 : 10)

Kluci hráli první mistrovský zápas a určitě proti většině chlapcům o dva roky starším nepropadli

Ženy Brňany – SK Ervěnice – Jirkov 3 : 2 (0 : 0)

Děvčata inkasovali v závěru. Naše branky vstřelily Bečáková a Podaná

Program mistrovských utkání na 6 – 14.9.2017

A mužstvo – hraje v sobotu 9.9. od 17 hodin na domácím hřišti s Březnem

B mužstvo - hraje v sobotu 9.9. od 13 30 ve Strupčicích

Starší a mladší dorost – hraje v sobotu 9.9. od 10 resp 12 15 na domácím hřišti s Mosteckým FK ,,C“

Starší a mladší žáci – hrají ve středu 6.9. vložené kolo od 17 00 /18 45 na domácím hřišti se sloučeným mužstvem Postoloprty/Dobroměřice a v neděli 10.9. hrají od 10 hodin v Postoloprtech se stejným soupeřem. Odjezd autobusu je stanoven na 8 30.

Starší přípravky - hrají v sobotu 9.9. od 10 hodin satelit v Chomutově za účasti mužstev Junior Chomutov a společného mužstva Loun/Bíliny/Černčic

Starší přípravky B – hrají v neděli 10.9. od 10 hodin na domácím hřišti s mužstvem Perštejna a ve čtvrtek 14.9. hrají od 17 hodin na domácím hřišti s Horním Jiřetínem

Mladší přípravky – hrají satelit v neděli 10.9. od 10 hodin v Ústí n/L na UMT Městský stadion, Masarykova 228. Za účasti mužstev Ústí n/L a Junior Chomutov

Mladší přípravky B – hrají v neděli 10.9. od 10 hodin v Hrušovanech. Odjezd stanoví trenér. Ve čtvrtek 14.9. hrají od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Klášterce B