SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 9 - 10.9.2017

A mužstvo          SK Ervěnice - Jirkov -  Březno    4 : 0 (0 : 0)

Výsledek vůbec neodpovídá průběhu utkání. Utkání bylo vyrovnané a hosté měli o větší šance než my. Ve 4. minutě Dvořákovi brankář Lux sebral v poslední chvíli míč z nohou. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou a ve 31 minutě Rajnyš selhal v tutovce, když přestřelil odrytou branku a ve 33 minutě vytáhl po střelu Holuba perfektní zákrok Zajíc. Ve 40 munutě nevyužil Král centr Šeflera, když opět v poslední chvíli zasáhl Lux. Druhý poločas se vyznamenal opět brankář zajíc, když stlumil střelu Rajnyše a Valčík míč vykopl z prázdné branky. V 60 minutě Holub netrefil přesně míč na hranici penalty a branku přestřelil. V 65 minutě byl Niš podražen v tutovce a Dvořák z penalty otevřel skóre 1 : 0.. Za dvě minuty vytáhl perfektní zákrok opět Zajíc a v 71 minutě jsme po zahraném rohu na krátko po Mašlově centru a hlavičce Valčíka šli do dvoubrankového vedení. V 82 minutě byl po zákroku na Šlachtu po druhé ŽK vyloučen David Rezek a Niš potrestal hosty potřetí 3 : 0. Skóre uzavřel Dvořák v 86 minutě střelou do prázdné branky, když využil chyby Luxe.

Stínem utkání je zranění Krále a vyšetření ukáže co s ramenem má.

Sestava: Zajíc, J.Národa, Bystrý, Valčík, Šefler, Dvořák, Mašl, Emmer(51 Niš), Mostovoj, Šlachta, Král (75 Petr)

Klášterec - Dobroměřice      1 : 6

B mužstvo          Strupčice  -  SK Ervěnice-Jirkov B   10 : 1 (5 : 0)

Jedinou naší branku vstřelil Treml. Jinak špatný výkon našeho mužstva

Starší dorost      SK Ervěnice - Jirkov - Mostecký FK ,,C"   6 : 2 (2 : 2)

Pěkné utkání ve kterém jsme rozhodli v závěru. 2x se trefili David Pěnkava a Gažo, 1x Ričl a Gulyas.

Mladší dorost    SK Ervěnice - Jirkov - Mostecký FK ,,C"     1 : 5 (0 : 4)

Jedinou branku vstřelil Sečanský.

Starší žáci       Ervěnice/LoKo  -  Postoloprty/Dobroměřice  11 : 2 (5 : 1) - 6.9.

Branky vstřelili 3x Lev, 2x Kostelej a Houdek, 1x Prošek, Matoušek, Nedvěd a Šafařík

Postoloprty/Dobroměřice - SK Ervěnice/LoKo   2 : 3 (1 : 1)-10.9.

Branky vstřelili ěx Nedvěd a +x Matoušek

Mladší žáci      Ervěnice/LoKo - Postoloprty/Dobroměřice  3 : 6 (2 : 1)- 6.9.

Naše branky vstřelili Jalč, Makula a Nguen

Postoloprty/Dobroměřice  -  SK Ervěnice/LoKo  5 : 2 (1 : 0)- 10.9.

Ervěnice/LoKo - FK Litoměřicko   2010  13:6

Mladší přípravka B      Hrušovany - SK Ervěnice - Jirkov   odloženo na 2.10.

Ženy                      SK Ervěnice-Jirkov  - Postoloprty    4 : 4 (1 : 0)

Branky 2x Myslíková, 1x Podaná a Novotná

Program mistrovských utkání na 14 - 20.9.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 16.9. od 14 hodin v Údlicích

B mužstvo -  hraje v neděli 17.9. od 17 hodin na domácím hřišti s Blažimí

Starší a mladší dorost - hraje v sobotu 16.9. od 10 resp 12 15 hod na domácím hřišti s Lovosicemi a ve středu 20.9. hraje od 16 30 resp 18 15 hod v Proboštově. Odjezd je stanoven na 15 hodinu

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 17.9. v 10 resp 12 hodin na domácím hřišti se sdruženým mužstvem Strupčic/Údlice

Starší přípravky -  mají volný termín

Starší přípravky B - hrají ve čtvrtek 14.9. od 17 hodin na domácím hřišti s Horním Jiřetínem a v neděli 17.9. hrají od 15 hodin ve Spořicích. Ve středu 20.9. hrají od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Meziboří

Mladší přípravky - mají volný termín

Mladší přípravky B - hrají ve čtvrtek 14.9. od 17 hodin na domácím hřišti s Kláštercem B a v neděli 17.9. hrají od 10 hodin na domácím hřišti se Strupčicemi