SK Ervěnice - Jirkov

Žižkova 1399, 431 11 Jirkov

Výsledky z víkendu 16 - 17.9.2017

A mužstvo          Údlice  -  SK Ervěnice - Jirkov    4 : 0 (1 : 0)

První poločas jsme odehráli vcelku zodpovědně a nikdo nečekal, že by mohl být výsledek takový. Ve 4 minutě zahrozil Čížkovský poprvé, ale Bystrý v poslední chvíli míč srazil na roh. V 16 minutě se do dobré pozice dostal Niš, ale pálil vedle. Ve 30 minutě šel sám na branku Šlachta, ale domácí brankář míč vyrazil nad břevno. Ve 42 minutě dostal Dvořák krásně míč od Niše za obranu, ale míč mu v poslední chvíli odskočil. Přišel trest v posledních vteřinách prvního poločasu, kdy krásně hlavou trefil míč k tyči Čížkovský 1 : 0. Do druhého poločasu již nenastoupil Mostovoj pro zranění a když pro zranění odstoupil Mašl naše hra se úplně zhroutila. Domácí po další naší chybě v 51 minutě zvýšili opět Čížkovským. V 55 minutě dorazil míč hlavou Poloprutský a v 71 minutě završil po samostatném nájezdu na 4 : 0 Andruh. Nepotvrdili jsme vítězství z minulého kola a neúčast Král a Národy byla na naší hře znát.

Sestava: Zajíc, Kuhz, Bystrý (65 Schwarz), Valčík, Šefler, Dvořák, Ambroz, Mašl(57 Emmer), Mostovoj(46 Kontra), Niš, Šlachta

14 TJ Kopisty  4 0 0 4 2:14 0 0 0

B mužstvo          SK Ervěnice-Jirkov B - Blažim   7 : 0 (2 : 0)

Branky vstřelili 2x Niš, 1x Šlachta, Dvořák, Nedvěd, Lhotský a Treml

Starší dorost      SK Ervěnice - Jirkov - Lovosice   3 : 0 (1 : 0)

Branky vstelili J. Dzuriak, Mashynistov a Ričl

Mladší dorost    SK Ervěnice - Jirkov - Lovosice     2 : 5 (1 : 4)

Naše branky vstřelili Karásek a Pochman

Starší žáci          Ervěnice/LoKo  -  Strupčice/Údlice   3 : 1 (1 : 0)

V utkání o první místo naše branky vstřelili 2x Lev a jednou Lebduška

Mladší žáci        Ervěnice/LoKo - Strupčice/Údlice  3 : 8 (1 : 6)

Program mistrovských utkání na 23 - 24.9.2017

A mužstvo - hraje v sobotu 23.9. od 16 30 hodin na domácím hřišti s mužstvem Kopist

B mužstvo -  hraje v sobotu 23.9. od 13 hodin v Tuchořicích. Odjezd auty určí trenér

Starší a mladší dorost - hraje ve středu 20.9. hraje od 16 30 resp 18 15 hod v Proboštově. Odjezd je stanoven na 15 hodinu. V sobotu 23.9. hraje od 10 resp 12 15 v Košťanech. Odjezd je stanoven na 8 15.

Starší a mladší žáci - hrají v neděli 24.9. od 10 resp 12 hodin v Košťanech proti sdruženému mužstvu Košťany/Oldřichov. Odjezd busu je stanoven na 8 15 hod.

Starší přípravky A -  hrají v neděli 24.9.od 10 resp 12 15 v Litvínově na hřišti Lomská. Čas odjezdu určí trenér.

Starší přípravky B -  hrají ve středu 20.9. od 17 hodin na domácím hřišti s mužstvem Meziboří.

Mladší přípravky A - hrají satelit v sobotu 23.9. od 9 resp 11 hodin v Lounech za účasti mužstev Louny/Bílina, Mostecký FK.

Mladší přípravky B - hrají v neděli 24.9. od 9 hodin na hřišti UT Monika s mužstvem Junioru Chomutov A a ve středu 27.9. hrají od 17 hodin v Klášterci s jejich ,,A" mužstvem