Zápas muži Ervěnice JIRKOV - Louny B

31.08.2015 14:12

A mužstvo     SK Ervěnice  - Jirkov   -  Louny B   6 : 1  (2 : 0)

branky : 2xBašek,2xKrál, Vacula, Valčík

Utkání jsme začali ve velkém stylu a hned z druhého rohu ve 2. minutě Vacula ve skrumáži byl důrazný a zavěsil pod břevno 1 : 0. V 8.minutě našel Mašl krásným pasem za obranu Baška, který po zpracování na prsa střílí podél brankáře 2 : 0. Následovali další šance, kdy Král a Bašek ve vyložených příležitostech selhali. Hosté se snažili hrát, ale obrana pracovala spolehlivě a když něco prošlo, tak stál na správném místě Schwarz. Ve 33 minutě za ruku nařídil rozhodčí pokutový kop, ale Král branku přestřelil. V zápětí z trestného kopu nádherně trefil spojnici  Bašek.

Ve druhém poločase hosté otevřeli hru, chtěli srovnat, ale to byla voda na náš mlýn, protože jsme rychlými akcemi deptali obranu Loun. V 53.minutě Valčík naběhl  na Dvořákův centr a bylo 3 : 0. V 57. minutě nejprve Král po přihrávce Dvořáka  4 : 0 a neuběhlo ani 40 vteřin a Bašek po přihrávce Vaculy nádherně z první přehodil brankáře Loun. V 74. minutě po vyšachování obrany Krále s Baškem upravil prvně jmenovaný na 6 : 0. V 86.minutě po standardní situaci Zomer dal hlavou čestný úspěch hostí.