Soustředění 2018


Soustředění SK Ervěnice-Jirkov

18/SML3192/SoPD/SMT


INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ 2018 - MELCHIOROVA HUŤ


Tak se nám blíží odjezd na soustředění. V textu dále je soupis věcí, které by měly mít děti s sebou. Případné další věci dle vašeho uvážení.

ODJEZD

Sobota 18. 8. 2018, sraz v 7:30 hodin u hřiště v Ervěnicích (ul. Žižkova).


NÁVRAT

Sobota 25. 8. 2018 kolem 11:00 hodin tamtéž (dáme vědět v den příjezdu přes Facebook)


S SEBOU

- oblečení do každého počasí (alespoň 1x tepláková souprava) - hygienické potřeby (kartáček, pastu, ručník - případně ručníky, sprchový gel, apod.) - věci na trénink (míč velikost č. 3 [ročník 2009 a 2010] č. 4 [ročník 2008], chrániče, štulpny, láhev na pití, švihadlo) - 2x kopačky (kdo nemá dvoje, příp. turfy, tenisky), sportovní boty (na běh, rozcvičky), pantofle (crocsky, žabky), dle uvážení boty do mokra (holínky) - dostatek spodního prádla, ponožek, triček, dresů s ohledem, že budeme trénovat vícekrát denně - plavky - pro neplavce příp. rukávky - léky (pokud dítě bere) s informacemi o užívání PODEPSANÉ!!! - kartičku pojišťovny (možno kopii) - jakékoliv hry na volný čas - stolní či sportovní (rakety na tenis, pálky na ping-pong - možnost využítí v areálu) - ruční svítilnu, krém na opalování - repelent na komáry a ( kdo má doma tak RAID do zásuvky) - Kinedryl (komu se dělá špatně při jízdě; dejte dětem před odjezdem a příp. s sebou na zpáteční cestu)

ELEKTRONIKA

Prosíme, aby děti neměly s sebou žádnou elektroniku. Rozhodně ne tablety, nějaké PC hry, PlayStationy apod. Zvažte prosím i sbalení mobilního telefonu, v místě pobytu je velmi špatný signál. V posledních letech se nám osvědčil týden bez elektroniky, kdy si děti musí najít jinou zábavu kolektivně. Za případné ztráty nebo rozbití těchto věcí neručíme!

NUTNÉ PAPÍRY

Formuláře, které od vás budeme vybírat při odjezdu, najdete na webových stránkách klubu (https://vcsaervenice.webnode.cz/) v sekci Mládež - Soustředění 2018

- POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI - nemusí být potvrzeno od lékaře, stačí podpis zákonného zástupce - jedná se o čestné prohlášení (datum = den odjezdu je již předvyplněn - NEMĚŇTE)

- ZMOCNĚNÍ OSOBY PRO PŘÍPAD OŠETŘENÍ DÍTĚTE - dle zákona o zdravotních službách (zmocněnou osobu vyplníme sami dle jednotlivých ročníků - NEVYPLŇUJTE)

- u kluků předpokládáme, že mají aktuální POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE K ÚČASTI NA ZOTAVOVACÍ AKCI A ŠKOLE V PŘÍRODĚ (tento posudek chtějí ve škole při účasti na škole v přírodě) - tento posudek se vydává s platností na 2 roky a většinou ho kluci měli před rokem nově potvrzený

VZOR_bezinfekcnost.pdf

VZOR_Zmocneni_a_urceni_osoby_opravnene_dle_zak_o_zdravotnich_sluzbach.pdf


https://www.kr-ustecky.cz/


Soustředění přípravek proběhlo od 18.8-25.8 v rekreačním  středisku Melchiorova huť. Cílem soustředění bylo zvýšení fyzické kondice, zlepšení koordinačních  a  fotbalových dovedností. Přínosem pro děti  kromě fotbalu byly i získané sociální kompetence ve vrstevnickém kolektivu.

Soustředění podpořil Ústecký kraj v rámci dotačního titulu Sport 2018.